Tylko 2 zwycięstwa i kilka minimalnych porażek

Po ostatnich weekendach mogliśmy być zadowoleni z postawy naszych zespołów. Tym razem nie dostarczyły nam one dużo powodów do uśmiechu. Spośród 7 spotkań udało się wygrać zaledwie 2 - dokonały tego 2 najmłodsze zespoły, które zostały jeszcze w grze - 2010 i 2011. Wszystkie starsze drużyny niestety schodziły z boiska pokonane. Wszystkie porażki były minimalne, a decydowały o tym końcówki spotkań - 2009 straciło gola niemalże w w ostatniej akcji meczu z Radomiakiem (0-1); 2004 jeszcze w 82 minucie prowadziło 2-0 z MKS Piaseczno, a ostatecznie przegrało 2-3 (ostatnia bramka w 94 minucie) ; 2006 dzielnie stawiało czoła silnej Polonii Warszawa, pierwszą bramkę tracąc w 74. minucie, a drugą w ostatniej akcji spotkania. Z kolei na porażce seniorów z Szydłowianką zaważyła katastrofalna końcówka pierwszej połowy - zamiast prowadzić 1-0, nasi zawodnicy do szatni schodzili przegrywając 1-2, tracąc dwie bramki w doliczonym czasie. W drużynie seniorów zadebiutował kolejny nasz wychowanek z rocznika 2004 - Piotr Stysiek. Porażkę 0-2 z Pogonią Siedlce odnieśli chłopcy z rocznika 2008. We wtorek zaległy mecz rozegrają jeszcze żacy z r. 2013.

Szydłowianka Szydlowiec - MŁODZIK RADOM 2-1 (2-1)

A. Rogowski 25` ; dla Szydłowianki: 45+2` k., 45+3`

Skład: K. Lutek ż, R. Jopek (49` B. Marcinkiewicz), M. Molga, F. Janik, F. Chyra, D. Leśniewski (63` B. Karpiński), K. Pionka, A. Rogowski ż, K. Michalski ż, H. Grzmiel (75` J. Szydło (88` P. Stysiek)), K. Żyła (49` M. Tryliński)