Udana inauguracja! 3 punkty jadą do Radomia!

Z 3 punktami wrócili z Błotnicy nasi seniorzy! W inauguracyjnym spotkaniu nowego sezonu pokonali KS Błotnica 1-0.

To był debiut nowych strojów meczowych z firmy Cutline!

Mecze z beniaminkiem z Błotnicy zawsze były dla naszego zespołu bardzo ciężkie. Podobnie było tym razem. W pierwszej połowie obydwa zespoły grały bardzo zachowawczo. Były nieliczne sytuacje z obydwu stron. Mało sytuacji oraz emocji. Dziać się zaczęło chwilę po przerwie. W polu karnym gospodarzy faulowany był Rafał Jopek. Do rzutu karnego podszedł Konrad Pionka i pewnym strzałem wyprowadził nas na prowadzenie 1-0. Kilkanaście minut później mieliśmy drugą "jedenastkę". Tym razem sfaulowany został Dominik Leśniewski. Ponownie do piłki podszedł popularny "Japan", ale tym razem przeniósł piłkę ponad poprzeczkę. Gospodarze w ostatnich minutach rzucili się do ataków. Jednak nasz zespół dobrze się bronił i zdołał wyprowadzić jeszcze kilka kontrataków, ale żadnego z nich nie udało zamienić się na gola. Ostatecznie udało się dowieźć jednobramkowe prowadzenie i to nasz zespół mógł cieszyć się z pierwszych punktów w tym sezonie.

W naszej drużynie debiut zaliczył Mikołaj Lasota. Oczywiście Mikołaj występował wcześniej w drużynach juniorskich, ale w zespole seniorów był to premierowy mecz.

Bardzo ważne zwycięstwo na początek sezonu, które może dać "motywacyjnego kopa" naszym zawodnikom. Dzisiejszą wygraną zespół zadedykował naszym zawodnikom, którzy nie mogli być z nami na boisku - Karolowi Bugajskiemu i Kacprowi Lutkowi!

Natomiast po bramce nasi zawodnicy zrobili tradycyjną kołyskę dla świeżo upieczonych rodziców - Igi i Dominika Leśniewskich oraz ich synka Aleksandra! Gratulujemy!

Za tydzień zagramy u siebie z Królewskimi Jedlnia. Już teraz zapraszamy na to spotkanie! Sobota 17:00, będzie się działo!

KS Błotnica - MŁODZIK RADOM 0-1 (0-0)

K. Pionka 50` k.

Skład: M. Kolecki, M. Lasota, D. Kamionka ż, M. Molga, F. Chyra, D. Leśniewski ż, A. Rogowski, K. Pionka, R. Jopek (67` J. Sambor ż), H. Grzmiel (67` J. Szydło), M. Tryliński (84` A. Mąkosa)