Udany Turniej Młodzik Cup 2016 dla  rocznika 2007

W sobotę (10.12.2016) odbył się już trzeci Turniej z cyklu Młodzik Cup 2016. Tym razem do rywalizacji stanęły drużyny z rocznika 2007. Zawody były silnie obsadzone oprócz dwóch naszych zespołów, uczestniczyli także: PN Motor Lublin, Mazovia Rawa Mazowiecka, UKS Concordia Piotrków Trybunalski, Junior Radom, Beniaminek Radom, Orlik Radom, FA Lipsko, Juventa Starachowice, Drogowiec Jedlińsk oraz Legion Głowaczów. Turniej stał na wysokim i wyrównanym poziomie, a wyniki osiągane przez drużyny tylko to potwierdzają. W tym Turnieju każdy z każdym mógł wygrać - emocji było mnóstwo, łzy radości mieszały się ze łzami smutku. Ostatecznie Turniej wygrała drużyna Beniaminka Radom, przed Juniorem oraz Orlikiem.

Nasze drużyny zagrały nieźle, choć miejsca (VII i VIII) zajęte przez nich tego nie potwierdzają, chłopcy pokazali dobrą grę i hart ducha. Zabrakło niewiele.

Na zakończenie Puchary i medale wręczyli w imieniu Prezydenta Miasta Radomia Mateusz Tyczyński oraz Prezes naszego klubu Jerzy Kobza.

Bardzo dziękujemy rodzicom zawodników rocznika 2007 za pomoc w organizacji, jak zwykle 110% zaangażowania! WIELKIE DZIĘKI