Udany występ Młodzika 2009 w turnieju Podhale CUP

Od piątku w Rabce Zdrój na turnieju "Podhale CUP" przebywał Młodzik 2009. Nasi zawodnicy mieli okazję zmierzyć się z nowymi przeciwnikami. Rywalizacja toczyła się w formule 11x11, mecze trwały 40 minut (faza grupowa) i 35 minut (faza pucharowa). W turnieju wzięło udział 8 zespołów, które najpierw grały w dwóch grupach. Nasza drużyna w sobotę rozegrała 3 mecze i wszystkie wygrała, pewnie zwyciężając swoją grupę. W niedzielnej finałowej rozgrywce o miejsca 1-4 w trzech spotkaniach podopieczni trenera Karola Bugajskiego zgromadzili 4 punkty, odnotowując po 1 zwycięstwie, remisie i porażce. Osiągnięte rezultaty pozwoliły na zajęcie 2. miejsca w końcowej klasyfikacji. Niewątpliwie był to bardzo cenny sprawdzian przed rozgrywkami ligowymi, które rozpoczynają się już za 2 tygodnie.