Ważne zwycięstwo seniorów!

Ważną wygraną zanotowali nasi seniorzy, którzy w pierwszej kolejce rundy wiosennej wygrali z sąsiadem z ligowej tabeli - Sokołem Przytyk - 3-1! Obydwie drużyny przystąpiły do meczu z myślą, że ten mecz może mieć duży wpływ na dalsze rozstrzygnięcia w tabeli. Nasz zespół nie rozpoczął spotkania zbyt dobrze, oddając gościom inicjatywę. Nie pozwolił jednak na groźne sytuacje z ich strony. Z czasem do głosu zaczęli dochodzić nasi zawodnicy. W 35. minucie faulowany w polu karnym był Bartek Nowak, wracający do naszego zespołu po wypożyczeniu do Zwolenianki. Rzut karny pewnie egzekwował Konrad Pionka i było 1-0. Taki wynik utrzymywał się tylko 5 minut, bo zamieszanie w polu karnym po rzucie wolnym wykorzystał Hubert Grzmiel i podwyższył prowadzenie. Kilka minut po przerwie indywidualną akcję na bramkę zamienił Bartek Nowak i było już 3-0. Później obydwie drużyny stworzyły swoje sytuacje do strzelenia goli, ale na 7 minut przed końcem to goście zdobyli, jak się później okazało, honorowego gola. Młodzik wygrywa więc 3-1.

Niestety, ale w związku z obostrzeniami nałożonymi na nasze województwo był to pierwszy ... i ostatni mecz przynajmniej na 2 tygodnie. Czekamy na dalsze decyzje.

MŁODZIK RADOM - Sokół Przytyk 3-1 (2-0)

K. Pionka 35` (k.), H. Grzmiel 40`, B. Nowak 49` ; dla Sokoła: 83`

Skład: W. Janik ż (78` K. Lutek), F. Chyra (78` E. Komorski), K. Kalita (70` Ł. Krawczyński), M. Molga, F. Janik ż, R. Jopek (60` M. Prusiński), K. Pionka ż (78` K. Bugajski), A. Rogowski, H. Grzmiel ż (63` B. Karpiński), K. Żyła (75` J. Gliński), B. Nowak