Wygrana 2009, porażki seniorów i 2004

Sobotnie mecze za nami. Niestety z 3 spotkań udało się wygrać tylko jedno. Tymi szczęśliwcami okazali się chłopcy z rocznika 2009, którzy pokonali w swoim pierwszym meczu Jastrząb Głowaczów 2-0. Porażki doznali nasi najstarsi juniorzy - rocznik 2004. Podopieczni trenera Macieja Hajduka prowadzili w Pruszkowie ze Zniczem II 1-0, ale kilka minut przed przerwą jeden z naszych zawodników otrzymał czerwoną kartkę, a gospodarze zdołali jeszcze wyrównać. W drugiej odsłonie miejscowi dołożyli jeszcze jedną bramkę i ostatecznie wygrali 2-1. Pierwszą porażkę w lidze okręgowej zaliczyli także nasi seniorzy. W Iłży lepsza okazała się miejscowa Polonia, która wygrała 4-2. Szkoda, bo mimo mocno okrojonego składu nasz zespół walczył do końca o korzystny rezultat. Jednak tracąc 3 bramki po stałych fragmentach gry trudno o jakiekolwiek punkty.

W niedzielę bardzo dobry mecz rozegrał Młodzik 2006. Podopieczni trenera Piotra Cichawy pokonali na wyjeździe Znicz II Pruszków 5-2. Nasz zespół źle wszedł w mecz, bo już w 2. minucie gospodarze objęli prowadzenie. Później jednak nasi zawodnicy doszli do głosu i byli znacznie lepsi od przeciwnika, dokumentując to 5 strzelonymi golami.

W poniedziałek bardzo bolesnej porażki doznał Młodzik 2008. Nasz zespół przegrał na wyjeździe z Championem Warszawa aż 1-11.

Polonia Iłża - MŁODZIK RADOM 4-2 (3-1)

M. Prusiński 22`, K. Pionka 83` k. ; dla Polonii: 19`, 32`, 35`, 70`

Skład: W. Janik (73` K. Lutek), K. Kalita, K. Bugajski (52` F. Chyra), M. Molga, F. Janik, D. Leśniewski ż, K. Pionka, M. Prusiński, H. Grzmiel (57` O. Modzel), R. Jopek (80` B. Rdzanek), K. Żyła

TERMINARZ

TABELA

Znicz Pruszków II - MŁODZIK RADOM 2-1 (1-1)

K. Siekański 13` ; dla Znicza: 41`, 70`

Skład: S. Korcz, K. Wasik, B. Marcinkiewicz, K. Kacprowicz (40` cz. k.), J. Szydło, A. Mąkosa (65` O. Wieprzycki), J. Pawłowski (80` D. Osuch), J. Ogorzałek (80` M. Pietrzykowski), M. Tryliński, J. Sambor, K. Siekański (46` K. Leśkiewicz)

TERMINARZ

Znicz Pruszków II - MŁODZIK RADOM 2-5 (1-2)

F. Gryz 14`, 41`, 59`, R. Tuzinek 75`, J. Pietruszka 88` ; dla Znicza: 2`, 90`

Skład: K. Dżbik, D. Strzałkowski, K. Klimkiewicz (77` B. Kapciak), J. Łupkowski, J. Pietruszka, Sz. Prokopczyk (63` A. Tworek), R. Tuzinek (77` O. Kupidura), B. Karolak, M. Kunert, W. Rokiciński (75` M. Siczek), F. Gryz