Wygrana Młodzika 2006 z Radomiakiem

W niedzielne popołudnie mecz w ramach 11 serii gier I ligi D2 rozegrał rocznik 2006. W pierwszym starciu tych drużyn padł remis 1:1, ale kto śledzi nasze poczynania ten wie, jak trudno było się rozkręcić naszym chłopakom.

Dzisiejszy mecz toczył się pod dyktando naszej drużyny, szybko strzelona bramka przez Bartka Kłosa „ustawiła” nam mecz. Zawodnicy Janusza Pietrasika, grali mądrze i konsekwentnie dążyli do podwyższenia rezultatu, a udało się to nam jeszcze przed przerwą za sprawą bramki Rafała Tuzinka. Druga połowa to znów nasza dominacja, a potwierdzeniem jej była bramka naszego niezawodnego Bartka Sowiźrała.

Dzisiejszy mecz budził w kibicach duże obawy, jak zareagują nasi zawodnicy po zeszłotygodniowej porażce. Okazały się one bezpodstawne, a ostatni mecz można uznać jako „wypadek przy pracy” :)

Młodzik – Radomiak 3:0 (2:0)
Bramki: 3’ Kłos, 20’ Tuzinek, 40’ Sowiźrał

Młodzik zagrał w składzie: Miturski - Kłos, Bilski, Matuszewski, Karolak - Tuzinek, Kapusta, Kapciak - Sowiźrał oraz Olszowiec, Kucharczyk, Kunert, Cichawa, Siczek, Wojciechowski, Wielgus