Wygrana Młodzika U-13 w Nowym Mieście

Dzisiaj rocznik 2006 rozegrał na wyjeździe kolejny mecz ligowy z Pilicą Nowe Miasto. Był to zdecydowanie niełatwy mecz dla naszych chłopaków, boisko w Nowym mieście jest bardzo specyficzne ze względu na rozmiar i bardzo trudno na nim rozgrywa się mecze, jednak pokonujemy Pilicę 3:0

Podopieczni trenera Janusza Pietrasika doskonale zdawali sobie sprawę z tego, iż zwycięstwo w tym spotkaniu jest szczególnie ważne, dlatego już od pierwszych minut mocno zaatakowali rywala. Przyniosło to efekt na początku meczu kiedy to Olivier Wojciechowski mocnym strzałem pokonał bramkarza rywali. Dalsza część pierwszej połowy przebiegała pod dyktando naszego zespołu. Mimo okazji z naszej strony do przerwy nie padły już bramki. Po wznowieniu gry to Pilica zaczęła śmielej atakować naszą bramkę. Na posterunku jednak stał nasz bramkarz Błażej który przy wsparciu naszej dobrze zorganizowanej obronie nie dał sobie strzelić bramki. Po chwilowej zadyszce do głosu ponownie doszli nasi chłopcy , którzy za sprawą Bartka Sowiźrała dwukrotnie zaskoczyli Pilicką defensywę. Gole te dały zawodnikom Młodzika dużo spokoju, od tamtej pory w ich grze było widać zdecydowaną większą pewność siebie.

Pilica Nowe Miasto – Młodzik Radom 0:3 (0:1)
Bramki: Wojciechowski (10’), Sowiźrał (38’, 45’)