Wyjazdowa wygrana seniorów

Trzy punkty z wyjazdu przywieźli nasi seniorzy, którzy pokonali Jaguar Wolanów 4-1. Strzelanie rozpoczął debiutujący w seniorskiej piłce zawodnik juniorów Kacper Królikowski. Przed przerwą trafienie z rzutu wolnego dołożył Konrad Pionka. W drugiej odsłonie parę minut po wejściu piłkę do siatki wpakował Albert Wójcik. Gospodarze zdołali strzelić jedną bramkę na 1-3, ale pod koniec spotkania drugie trafienie dołożył Albert Wójcik. Nasz zespół miał cały mecz pod kontrolą i w pełni zasłużenie zgarnął komplet punktów. Za tydzień przeciwnikiem Młodzika będzie KS Błotnica.

Jaguar Wolanów - MŁODZIK RADOM 1-4 (0-2)

K. Królikowski 21`, K. Pionka 40`, A. Wójcik 68`, 90` ; dla Jaguara: 73`

Skład: J. Kapka (88` K. Lutek), K. Królikowski, A. Kacprowicz, D. Kalita ż (67` D. Woźniak ż ), F. Janik ż, D. Kamionka ż (73` M. Grzegorczyk), M. Hajduk ż, K. Pionka, M. Opałka (A. Wójcik 60`), O. Modzel (80` F. Hebda), M. Szczepanik