Wyjazdowy remis seniorów

Seniorzy Młodzika zremisowali na wyjeździe z Chojniakiem Wieniawa 1-1. Pierwsze 15 minut należało do gospodarzy, co udokumentowali bramką na 1-0. Dalsza część pierwszej połowy to przewaga Młodzika i kilka świetnych sytuacji bramkowych. Zawodziła jednak skuteczność, a gola udało się zdobyć po strzale Dominika Woźniaka z rzutu wolnego. Do przerwy był więc remis 1-1. W drugiej połowie dalej przewagę miał Młodzik, ale nie umiał przełożyć tego na sytuację bramkowe. Zwycięstwo mógł zapewnić w końcówce meczu Jacek Ulawski, który był bardzo bliski zdobycia gola. Kolejne dobre zawody rozegrał w bramce Adrian Dobosz. Za tydzień Młodzik zagra u siebie z Jaguarem Wolanów (niedziela 18:00).

Chojniak Wieniawa - MŁODZIK RADOM 1-1

D. Woźniak 25` ; dla Chojniaka 10`

Skład: A. Dobosz - D. Kamionka, M. Molga, A. Woźniak, D. Kamionka, M. Szczepanik (85` Albert Wójcik), M. Hajduk (89. S. Orchel), K. Pionka, M. Opałka (70` M. Grzegorczyk), D. Woźniak, K. Grzebała (77` J. Ulawski)