Świetna druga połowa i kolejne 3 punkty seniorów !

Kolejne 3 punkty zainkasowali seniorzy Młodzika. Dzisiaj z Radomia bez punktów wyjechali zawodnicy Orła Gielniów. Cały mecz zdecydowaną przewagę miał Młodzik, ale na przerwę to goście schodzili z prowadzeniem 1-0. Wykorzystali praktycznie jedyną swoją sytuację w pierwszej odsłonie. Podopieczni trenera Łukasza Glisty swoją przewagę przełożyli na wynik dopiero w drugiej połowie strzelając aż 6 goli. Cztery z nich były autorstwa Maćka Szczepanika. W drugiej połowie z przyjemnością patrzyło się na grę drużyny z Firleja. Następnym przeciwnikiem Młodzika będzie Chojniak Wieniawa.

MŁODZIK RADOM - Orzeł Gielniów 6-1 (0-1)

K. Grzebała 51` k. , M. Szczepanik 63`, 65`, 67`, 78`, Janik 89`; dla Orła 29`

Skład: A. Dobosz - D. Kamionka (70` P. Kostyła), M. Molga, A. Woźniak, F. Janik, M. Szczepanik (80`J. Ulawski), D. Woźniak, K. Pionka (70` A. Tomczyk), O. Modzel, K. Grzebała, A. Kacprowicz (57` M. Grzegorczyk)