Wysoka wygrana Młodzika U-13

Rundę rewanżową rozpoczął Młodzik 2006 od wysokiego zwycięstwa wyjazdowego z GKS Kraska Jasieniec. Dominacja naszego zespołu była widoczna już od pierwszych minut, kiedy to w krótkim odstępie czasu podopieczni trenera Janusza Pietrasika strzelili 3 bramki - dwie zdobył Bartek Sowiźrał po asystach Rafała Tuzinka i jednej Rafała z rzutu wolnego. Kolejną bramkę znów zanotował ten duet tym razem w rolę asystenta wcielił się Bartek a bramkę strzelił Rafał. Jeszcze przed przerwą obaj zanotowali hat-trick najpierw strzelił Bartek, a asystę zaliczył Dawid Kapusta, dzieła w I połowie dokończył Rafał. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 6:0!  Po przerwie 4 bramkę w meczu strzelił Sowa. W takim meczu, bardzo trudno o koncentrację do samego końca i w końcówce tracimy 2 bramki.

W meczu trener dał zagrać każdemu zawodnikowi w dużym wymiarze czasowym, pokazaliśmy dobry futbol, zarówno podstawowi zawodnicy jak ich zmiennicy.

Za tydzień zagramy z UKS Junior Radom!

Kraska Jasieniec - Młodzik Radom 2:7 (0:6)
Bramki dla Młodzika: Sowiźrał 7’, 12’, 28’, 34’; Tuzinek 13’, 22’, 27’

Młodzik zagrał w składzie: Miturski - Karolak, Bilski, Matuszewski, Kapusta - Tuzinek, Kapciak - Wojciechowski Sowiźrał oraz Olszowiec, Kucharczyk, Kunert, Głowacki, Cichawa, Jeżak, Siczek. Wielgus