Wysoka wygrana Młodzika U-13

Rundę rewanżową rozpoczął Młodzik 2006 od wysokiego zwycięstwa wyjazdowego z GKS Kraska Jasieniec. Dominacja naszego zespołu była widoczna już od pierwszych minut, kiedy to w krótkim odstępie czasu podopieczni trenera Janusza Pietrasika strzelili 3 bramki - dwie zdobył Bartek Sowiźrał po asystach Rafała Tuzinka i jednej Rafała z rzutu wolnego. Kolejną bramkę znów zanotował ten duet tym razem w rolę asystenta wcielił się Bartek a bramkę strzelił Rafał. Jeszcze przed przerwą obaj zanotowali hat-trick najpierw strzelił Bartek, a asystę zaliczył Dawid Kapusta, dzieła w I połowie dokończył Rafał. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 6:0!  Po przerwie 4 bramkę w meczu strzelił Sowa. W takim meczu, bardzo trudno o koncentrację do samego końca i w końcówce tracimy 2 bramki.

W meczu trener dał zagrać każdemu zawodnikowi w dużym wymiarze czasowym, pokazaliśmy dobry futbol, zarówno podstawowi zawodnicy jak ich zmiennicy.