Wysokie zwycięstwa i szalona końcówka seniorów!

Ten bardzo upalny weekend nasze zespoły mogą zaliczyć do udanych. Spośród 7 meczów odnotowaliśmy tylko jedną porażkę - w lidze mazowieckiej przegrał Młodzik 2004. Pozostałe zespoły wygrały swoje mecze, głównie wysoko - 2006, 2008, 2010 - wszystkie do zera. W Warce 2-0 wygrał rocznik 2009. Natomiast w Grójcu z KS Lesznowola rywalizowali nasi seniorzy. Po pierwszej połowie nie zapowiadało się, że będą większe emocje. Jednak w drugiej części gospodarze zdobyli 2 gole i postawili nasz zespół pod ścianą. Ten jednak pokazał charakter i doprowadził do remisu 5 minut prze końcem, a w 1. minucie doliczonego czasu zdobył zwycięską bramkę! Niesamowicie wygląda końcówka sezonu w A-klasie. Tak się ułożyło, że w ostatniej kolejce nasza drużyna zagra w bezpośrednim pojedynku z obecnym liderem SKSem Potworów o awans do ligi okręgowej!

Wszystkie wyniki na bieżąco podawaliśmy na naszym instagramie! Zeskanuj poniższy kod i przenieś się na nasz instagramowy profil!

KS Lesznowola - MŁODZIK RADOM 2-3 (0-1)

B. Nowak 13`, M. Prusiński 85`, 90+1` ; dla KS: 65` k., 77`

Skład: W. Janik, K. Kalita (73` D. Kamionka), K. Bugajski (65` F. Chyra), M. Molga ż, F. Janik, R. Jopek, K. Pionka, A. Rogowski, B. Karpiński (55` H. Grzmiel), B. Nowak, K. Żyła (55` M. Prusiński)

TERMINARZ

TABELA

MŁODZIK RADOM - Delta Warszawa II 0-2 (0-0)

70`, 75`

Skład: M. Minda (70` E. Choroś), K. Wasik, K. Kacprowicz (75` D. Osuch), B. Marcinkiewicz, K. Mazur (70` J. Szydło), K. Leśkiewicz, A. Mąkosa ż, M. Tryliński, J. Ogorzałek (75` O. Wieprzycki), J. Pawłowski, K. Siekański

TERMINARZ

TABELA

Zwolenianka Zwoleń - MŁODZIK RADOM 0-12 (0-8)

Gryz 20`, 22`, 23`, 41`; 42`, Mordka 21`, 47`, Giza 4`, 24`, D. Bilski 10`, R. Tuzinek 29`, Sz. Prokopczyk 60`

Skład: A. Olszowiec – D. Szymański, D. Matuszewski, M. Kunert, A. Kołodziejczyk – P. Mordka – Sz. Prokopczyk, R. Tuzinek, B. Giza, D. Bilski – W. Rokiciński – F. Gryz oraz D. Kucharczyk, M. Siczek, K. Dworakowski

TERMINARZ

TABELA

Kraska Jasieniec - MŁODZIK RADOM 0-8 (0-2)

J. Kilianek 9`, K. Buras 22`, 33`, 36`, 45`, J. Fałek 41`, K. Stelik 50`, K. Kowalczyk 56`

Skład: D. Żyła, S. Kilianek, I. Marczykowski, K. Kowalczyk, J. Kilianek, I. Wieteska, Sz. Michalec, K. Buras, J. Fałek oraz K. Stelik, A. Michałowski, J. Strzelczyk

TERMINARZ

TABELA

KS Warka - MŁODZIK RADOM 0-2 (0-2)

A. Potocki, P. Zimnicki

Skład: P. Rokicki, M. Kupidura, P. Zimnicki, K. Glista, A. Gliński, P. Kaczmarczyk, B. Jopek, C. Roziński, S. Kilianek, F. Glista, J. Mizak, I. Brzeziński, A. Potocki

TERMINARZ

TABELA

MŁODZIK RADOM - SP Radomiak Radom 10-0

A. Piecyk 4, A. Źródłowski 2, O. Michalski 1, K. Michałek 1, M. Dobosz 1, D. Machnio 1

Skład: B. Witek, F. Walkiewicz, M. Dobosz, A. Kucharczyk, D. Machnio, A. Piecyk, W. Dryja, J. Wiśniewski, A. Źródłowski, M. Jafra, K. Michałek, O. Michalski

TERMINARZ

TABELA

*****************************************************************************************************​

W rozgrywkach żaków (roczniki 2012 i 2013) od tej rundy nie będzie sędziów. Mecze będą sędziowane przez trenerów obydwu zespołów.

Zgodnie z zaleceniami Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej nie będziemy również podawać wyników meczów z tych rozgrywek.