Zabójcza końcówka w meczu drugiej drużyny seniorów

Istne szaleństwo wydarzyło się w ostatnich 10 minutach meczu naszej drugiej drużyny seniorów w "B-klasie". Zaczęło się równie ciekawie, bo w 1. minucie przeciwnicy objęli prowadzenie po bramce samobójczej. Wracając jednak do końcówki - nasz zespół w 81. minucie strzelił gola na 3-1 i wydawało się, że odniesie drugie zwycięstwo, ale nic z tych rzeczy.  Chwilę po tej bramce, gospodarze złapali kontakt, a zaraz był już remis 3-3. W doliczonym czasie zdołali jeszcze zdobyć czwartego gola i wygrali 4-3. Był to zaległy mecz 1. kolejki.

We wtorek również w zaległym meczu u siebie z AS Radomiak przegrał Młodzik 2008 (1-2).

W czwartek zaległe spotkanie Młodzika 2010 - w Kozienicach z Energią. Podsumowanie tego meczu w tej wiadomości zaraz po meczu.

KS Wysokin - MŁODZIK II RADOM 4-3 (1-0)

M. Tryliński 55`, K. Wasik 65`, K. Kacprowicz 81` ; dla KS: 1`, 83`, 85`, 90+2`

Skład: S. Korcz (46` M. Minda), J. Szydło, P. Stysiek, D. Kalita ż, K. Mazur, M. Chełmiński (60` K. Kacprowicz), S. Koazakiewicz (60` K. Wasik), A. Mąkosa, J. Ogorzałek (75` O. Wieprzycki), M. Tryliński, J. Sambor (83` M. Stanik)