Zapraszamy na treningi! Trenuj razem z nami!

Początek września to idealny moment, aby rozpocząć swoją przygodę z piłką! Na treningi zapraszamy zwłaszcza najmłodszych chłopców - obecnie najmłodsi to już rocznik 2018! Zapraszamy także starszych chłopców, którzy chcą rozpocząć treningi lub kontynuować je w naszym klubie. 

W porównaniu z poprzednim sezonem doszło do dwóch zmian. Pierwsza to taka, że powstaje nowy rocznik, grupa naborowa - chłopcy urodzeni w latach 2017-2018. Zajęcia będzie prowadził trener Artur Kowalczyk. Druga zmiana zaszła w roczniku 2008. Trenera Wojciecha Gędaja zastąpił Łukasz Glista.

Jak dołączyć do naszego klubu?

1. Zadzwoń do trenera danego rocznika i dowiedz się kiedy odbędzie się najbliższy trening

2. Przyjdź na kilka treningów próbnych.

3. Spodobało się? Zostań z nami! Wypełnij tylko deklarację członkowską, którą otrzymasz od trenera.

To bardzo proste! Chcesz wiedzieć więcej? Nasi trenerzy odpowiedzą na wszystkie pytania!

Poniżej znajdziesz numery do wszystkich naszych trenerów:

Oto nasza kadra trenerska z ostatniego obozu (na zdjęciu brakuje jedynie trenera Piotra Cichawy):

Oferujemy także specjalistyczne treningi bramkarskie.

Zajęcia odbywają się w bardzo dobrych warunkach treningowych. Do dyspozycji uczestników są dwa pełnowymiarowe boiska piłkarskie z naturalną trawą, boisko ze sztuczną trawą typu „Orlik”, hala sportowa duża, mała sala gimnastyczna oraz całe zaplecze sanitarne (szatnie z natryskami).

Więcej o naszej bazie treningowej można zobaczyć TUTAJ

Zobaczcie również film promocyjny! TUTAJ lub obejrzyj poniżej