Zwycięstwo i remis w środowych starciach

Środowe mecze naszych zespołów dostarczyły nam dużo emocji. Rocznik 2008 pokonał swoich rówieśników z AS Radomiak 5-2 i z kompletem punktów prowadzi w tabeli. Natomiast w Żyrardowie wiele zwrotów akcji przeżyli kibice Młodzika 2003. Pierwsza połowa nie zapowiadała korzystnego wyniku - 0-2 i słaba gra. Szybka kontaktowa bramka po przerwie, następnie 3-1 dla gospodarzy i dwie szybkie bramki Młodzika 10 minut przed końcem meczu. Końcówka dostarczyła równie wiele emocji, a drużyny ostatecznie podzieliły się punktami, remisując 3-3. Jutro swój zaległy ligowy mecz zagra Młodzik 2011, o którym informowaliśmy we wczorajszej zapowiedzi.

*****************************************************************************************************