Zwycięstwo Młodzika 2003 po dramatycznej końcówce !

Radosny, nocny powrót z Ząbek przeżyli dzisiaj chłopcy z Młodzika 2003, którzy pokonali Drukarza 2:1. Pierwsza połowa była bezbarwna w wykonaniu obydwu zespołów. Mało sytuacji bramkowych, mało strzałów i składnych akcji. Jeden błąd w obronie Młodzika zadecydował, że Drukarz cieszył się prowadzeniem. Wcześniej strzał gospodarzy z rzuty wolnego trafił w słupek. Początek drugiej połowy miał podobny przebieg do tego, co działo się w pierwszej części. W miarę upływu czasu to przyjezdni grali bardziej zdeterminowani, osiągnęli przewagę i po rzucie wolnym doprowadzili do wyrównania. Za chwilę sędzia odgwizdał rzut karny dla Drukarza. Strzał był jednak niecelny. Jedna z ostatnich akcji Młodzika zakończyła się bramką O. Kucharczyka. Drukarz wywalczył jednak kolejnego karnego. I tym razem piłka nie wpadła do bramki, poszybowała nad poprzeczką. W dzisiejszym spotkaniu szczęście było po naszej stronie. Brawo dla drużyny, która potrafiła odrobić straty i wygrać mimo, że w zespole nie zagrało dwóch napastników ( O. Miturski i K. Żyła, który musiał zejść z boiska po kilku minutach gry).

Drukarz Warszawa - MŁODZIK RADOM 1-2 (1-0)

A. Rogowski 60`, O. Kucharczyk 70` ; dla Drukarza: 28`

Skład: W. Janik, F. Chyra, M. Prusiński, E. Komorski, B. Karpiński, P. Gałczyński, A. Rogowski, K. Królikowski, J. Bujek, B. Nowak, K. Żyła oraz S. Dryja, K. Kalita, I. Czarnecki, J. Kolasa, O. Kucharczyk