Zwycięstwo w pucharze na początek sezonu

Nasi seniorzy udanie zainaugurowali nowy sezon. W spotkaniu I rundy Mirax Pucharu Polski pewnie pokonali na wyjeździe KS Jastrząb 3-0. Mecz bardzo dobrze ułożył się dla Młodzika. Już w 1. minucie Sebastian Orchel dał prowadzenie po strzale zza pola karnego. W 21. minucie było 2-0. W polu karnym faulowany był Albert Wójcik, a rzut karny na bramkę zamienił Konrad Pionka. Do przerwy nasz zespół prowadził więc 2-0, a mógł nawet więcej. W drugiej połowie gospodarze dążyli do zdobycia bramki kontaktowej, ale Młodzik dobrze odpierał ataki gospodarzy. 15 minut przed końcem wynik spotkania na 3-0 po pięknej akcji zespołowej ustalił Bartosz Karpiński. W dzisiejszym spotkaniu zadebiutowało 3 zawodników - Bartosz Karpiński i Adrian Rogowski (obydwaj z rocznika 2003) oraz Cezary Naglak. Za tydzień w pierwszym spotkaniu ligowym nasi seniorzy zagrają na wyjeździe z Sokołem Przytyk.