Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
RuszCovia Borkowice
Pauza
GKS Chynów
1:2
Wulkan Zakrzew
Kraska Jasieniec
2:0
Sadownik Błędów
Sokół Przytyk
1:1
Młodzik Radom
KS Błotnica
1:2
Legion Głowaczów
GPSZ Głuchów
3:2
Orzeł Gielniów
Powała Taczów
0:3*
Chojniak Wieniawa
Blask Odrzywół
1:3
SKS Potworów
KS Lesznowola
8:3
MKS Wyśmierzyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GPSZ Głuchów
Pauza
Sadownik Błędów
1:0
Blask Odrzywół
MKS Wyśmierzyce
3:2
Sokół Przytyk
SKS Potworów
3:1
KS Błotnica
Orzeł Gielniów
4:0
Powała Taczów
Legion Głowaczów
3:2
GKS Chynów
Wulkan Zakrzew
4:0
KS Lesznowola
RuszCovia Borkowice
2:6
Młodzik Radom
Chojniak Wieniawa
2:2
Kraska Jasieniec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Powała Taczów
Pauza
KS Błotnica
7:0
Sadownik Błędów
Kraska Jasieniec
2:0
Orzeł Gielniów
Blask Odrzywół
1:1
Chojniak Wieniawa
GKS Chynów
2:2
SKS Potworów
Sokół Przytyk
3:1
Wulkan Zakrzew
Młodzik Radom
5:2
MKS Wyśmierzyce
GPSZ Głuchów
0:0
RuszCovia Borkowice
KS Lesznowola
1:1
Legion Głowaczów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kraska Jasieniec
Pauza
Sadownik Błędów
0:6
GKS Chynów
Legion Głowaczów
1:2
Sokół Przytyk
SKS Potworów
4:2
KS Lesznowola
Chojniak Wieniawa
3:3
KS Błotnica
Wulkan Zakrzew
2:3
Młodzik Radom
GPSZ Głuchów
3:0
Powała Taczów
RuszCovia Borkowice
7:4
MKS Wyśmierzyce
Orzeł Gielniów
1:2
Blask Odrzywół
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Blask Odrzywół
Pauza
KS Lesznowola
4:1
Sadownik Błędów
Kraska Jasieniec
4:1
GPSZ Głuchów
GKS Chynów
3:1
Chojniak Wieniawa
MKS Wyśmierzyce
0:6
Wulkan Zakrzew
Młodzik Radom
3:1
Legion Głowaczów
Sokół Przytyk
2:2
SKS Potworów
KS Błotnica
1:0
Orzeł Gielniów
Powała Taczów
2:2
RuszCovia Borkowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Błotnica
Pauza
Sadownik Błędów
0:2
Sokół Przytyk
SKS Potworów
1:1
Młodzik Radom
Chojniak Wieniawa
1:1
KS Lesznowola
Legion Głowaczów
2:2
MKS Wyśmierzyce
GPSZ Głuchów
0:2
Blask Odrzywół
Powała Taczów
0:1
Kraska Jasieniec
Orzeł Gielniów
3:1
GKS Chynów
RuszCovia Borkowice
1:1
Wulkan Zakrzew
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Chynów
Pauza
KS Lesznowola
2:3
Orzeł Gielniów
MKS Wyśmierzyce
1:3
SKS Potworów
KS Błotnica
3:0
GPSZ Głuchów
Kraska Jasieniec
3:1
RuszCovia Borkowice
Blask Odrzywół
2:4
Powała Taczów
Sokół Przytyk
2:4
Chojniak Wieniawa
Wulkan Zakrzew
5:1
Legion Głowaczów
Młodzik Radom
6:1
Sadownik Błędów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Lesznowola
Pauza
RuszCovia Borkowice
5:3
Legion Głowaczów
Kraska Jasieniec
0:2
Blask Odrzywół
GPSZ Głuchów
6:0
GKS Chynów
Chojniak Wieniawa
2:0
Młodzik Radom
Sadownik Błędów
0:2
MKS Wyśmierzyce
Powała Taczów
2:6
KS Błotnica
SKS Potworów
6:1
Wulkan Zakrzew
Orzeł Gielniów
2:3
Sokół Przytyk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Przytyk
Pauza
KS Lesznowola
5:1
GPSZ Głuchów
MKS Wyśmierzyce
0:3
Chojniak Wieniawa
Blask Odrzywół
2:1
RuszCovia Borkowice
Wulkan Zakrzew
6:1
Sadownik Błędów
Legion Głowaczów
2:5
SKS Potworów
GKS Chynów
3:2
Powała Taczów
KS Błotnica
3:2
Kraska Jasieniec
Młodzik Radom
2:0
Orzeł Gielniów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
Pauza
Orzeł Gielniów
5:2
MKS Wyśmierzyce
RuszCovia Borkowice
0:5
SKS Potworów
Chojniak Wieniawa
2:0
Wulkan Zakrzew
Blask Odrzywół
3:2
KS Błotnica
Kraska Jasieniec
5:0
GKS Chynów
GPSZ Głuchów
2:4
Sokół Przytyk
Powała Taczów
4:0
KS Lesznowola
Sadownik Błędów
1:3
Legion Głowaczów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wyśmierzyce
Pauza
SKS Potworów
4:1
Sadownik Błędów
Sokół Przytyk
1:0
Powała Taczów
KS Lesznowola
1:1
Kraska Jasieniec
KS Błotnica
6:3
RuszCovia Borkowice
Wulkan Zakrzew
1:3
Orzeł Gielniów
Legion Głowaczów
1:2
Chojniak Wieniawa
Młodzik Radom
3:0
GPSZ Głuchów
GKS Chynów
1:4
Blask Odrzywół
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wulkan Zakrzew
Pauza
Kraska Jasieniec
1:1
Sokół Przytyk
KS Błotnica
1:3
GKS Chynów
KS Lesznowola
3:3
Blask Odrzywół
GPSZ Głuchów
3:1
MKS Wyśmierzyce
RuszCovia Borkowice
1:3
Sadownik Błędów
Chojniak Wieniawa
1:1
SKS Potworów
Powała Taczów
2:5
Młodzik Radom
Orzeł Gielniów
0:1
Legion Głowaczów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Głowaczów
Pauza
SKS Potworów
- : -
Orzeł Gielniów
MKS Wyśmierzyce
- : -
Powała Taczów
KS Lesznowola
- : -
KS Błotnica
Wulkan Zakrzew
- : -
GPSZ Głuchów
Sokół Przytyk
- : -
Blask Odrzywół
Sadownik Błędów
- : -
Chojniak Wieniawa
Młodzik Radom
- : -
Kraska Jasieniec
GKS Chynów
- : -
RuszCovia Borkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Potworów
Pauza
RuszCovia Borkowice
- : -
Chojniak Wieniawa
GPSZ Głuchów
- : -
Legion Głowaczów
GKS Chynów
- : -
KS Lesznowola
KS Błotnica
- : -
Sokół Przytyk
Kraska Jasieniec
- : -
MKS Wyśmierzyce
Powała Taczów
- : -
Wulkan Zakrzew
Blask Odrzywół
- : -
Młodzik Radom
Orzeł Gielniów
- : -
Sadownik Błędów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Błędów
Pauza
Legion Głowaczów
- : -
Powała Taczów
Wulkan Zakrzew
- : -
Kraska Jasieniec
KS Lesznowola
- : -
RuszCovia Borkowice
Chojniak Wieniawa
- : -
Orzeł Gielniów
MKS Wyśmierzyce
- : -
Blask Odrzywół
Sokół Przytyk
- : -
GKS Chynów
SKS Potworów
- : -
GPSZ Głuchów
Młodzik Radom
- : -
KS Błotnica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniak Wieniawa
Pauza
RuszCovia Borkowice
- : -
Orzeł Gielniów
GPSZ Głuchów
- : -
Sadownik Błędów
KS Lesznowola
- : -
Sokół Przytyk
GKS Chynów
- : -
Młodzik Radom
KS Błotnica
- : -
MKS Wyśmierzyce
Kraska Jasieniec
- : -
Legion Głowaczów
Powała Taczów
- : -
SKS Potworów
Blask Odrzywół
- : -
Wulkan Zakrzew
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Gielniów
Pauza
Legion Głowaczów
- : -
Blask Odrzywół
Wulkan Zakrzew
- : -
KS Błotnica
Chojniak Wieniawa
- : -
GPSZ Głuchów
MKS Wyśmierzyce
- : -
GKS Chynów
Sokół Przytyk
- : -
RuszCovia Borkowice
Sadownik Błędów
- : -
Powała Taczów
SKS Potworów
- : -
Kraska Jasieniec
Młodzik Radom
- : -
KS Lesznowola
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?