Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
RuszCovia Borkowice
Pauza
GKS Chynów
1:2
Wulkan Zakrzew
Kraska Jasieniec
2:0
Sadownik Błędów
Sokół Przytyk
1:1
Młodzik Radom
KS Błotnica
1:2
Legion Głowaczów
GPSZ Głuchów
3:2
Orzeł Gielniów
Powała Taczów
0:2
Chojniak Wieniawa
Blask Odrzywół
1:3
SKS Potworów
KS Lesznowola
8:3
MKS Wyśmierzyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GPSZ Głuchów
Pauza
Sadownik Błędów
1:0
Blask Odrzywół
MKS Wyśmierzyce
3:2
Sokół Przytyk
SKS Potworów
3:1
KS Błotnica
Orzeł Gielniów
4:0
Powała Taczów
Legion Głowaczów
3:2
GKS Chynów
Wulkan Zakrzew
4:0
KS Lesznowola
RuszCovia Borkowice
2:6
Młodzik Radom
Chojniak Wieniawa
2:2
Kraska Jasieniec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Powała Taczów
Pauza
KS Błotnica
- : -
Sadownik Błędów
Kraska Jasieniec
- : -
Orzeł Gielniów
Blask Odrzywół
- : -
Chojniak Wieniawa
GKS Chynów
- : -
SKS Potworów
Sokół Przytyk
- : -
Wulkan Zakrzew
Młodzik Radom
- : -
MKS Wyśmierzyce
GPSZ Głuchów
- : -
RuszCovia Borkowice
KS Lesznowola
- : -
Legion Głowaczów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kraska Jasieniec
Pauza
Legion Głowaczów
- : -
Sokół Przytyk
RuszCovia Borkowice
- : -
MKS Wyśmierzyce
Wulkan Zakrzew
- : -
Młodzik Radom
GPSZ Głuchów
- : -
Powała Taczów
Chojniak Wieniawa
- : -
KS Błotnica
Sadownik Błędów
- : -
GKS Chynów
SKS Potworów
- : -
KS Lesznowola
Orzeł Gielniów
- : -
Blask Odrzywół
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Blask Odrzywół
Pauza
KS Lesznowola
- : -
Sadownik Błędów
GKS Chynów
- : -
Chojniak Wieniawa
MKS Wyśmierzyce
- : -
Wulkan Zakrzew
Sokół Przytyk
- : -
SKS Potworów
KS Błotnica
- : -
Orzeł Gielniów
Kraska Jasieniec
- : -
GPSZ Głuchów
Powała Taczów
- : -
RuszCovia Borkowice
Młodzik Radom
- : -
Legion Głowaczów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Błotnica
Pauza
Legion Głowaczów
- : -
MKS Wyśmierzyce
RuszCovia Borkowice
- : -
Wulkan Zakrzew
GPSZ Głuchów
- : -
Blask Odrzywół
Chojniak Wieniawa
- : -
KS Lesznowola
Sadownik Błędów
- : -
Sokół Przytyk
Powała Taczów
- : -
Kraska Jasieniec
SKS Potworów
- : -
Młodzik Radom
Orzeł Gielniów
- : -
GKS Chynów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wulkan Zakrzew
- : -
Legion Głowaczów
KS Lesznowola
- : -
Orzeł Gielniów
MKS Wyśmierzyce
- : -
SKS Potworów
Sokół Przytyk
- : -
Chojniak Wieniawa
KS Błotnica
- : -
GPSZ Głuchów
Kraska Jasieniec
- : -
RuszCovia Borkowice
Blask Odrzywół
- : -
Powała Taczów
Młodzik Radom
- : -
Sadownik Błędów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Lesznowola
Pauza
RuszCovia Borkowice
- : -
Legion Głowaczów
GPSZ Głuchów
- : -
GKS Chynów
Chojniak Wieniawa
- : -
Młodzik Radom
Sadownik Błędów
- : -
MKS Wyśmierzyce
Kraska Jasieniec
- : -
Blask Odrzywół
Powała Taczów
- : -
KS Błotnica
SKS Potworów
- : -
Wulkan Zakrzew
Orzeł Gielniów
- : -
Sokół Przytyk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Przytyk
Pauza
Legion Głowaczów
- : -
SKS Potworów
Wulkan Zakrzew
- : -
Sadownik Błędów
KS Lesznowola
- : -
GPSZ Głuchów
GKS Chynów
- : -
Powała Taczów
MKS Wyśmierzyce
- : -
Chojniak Wieniawa
KS Błotnica
- : -
Kraska Jasieniec
Blask Odrzywół
- : -
RuszCovia Borkowice
Młodzik Radom
- : -
Orzeł Gielniów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
Pauza
RuszCovia Borkowice
- : -
SKS Potworów
GPSZ Głuchów
- : -
Sokół Przytyk
Chojniak Wieniawa
- : -
Wulkan Zakrzew
Sadownik Błędów
- : -
Legion Głowaczów
Kraska Jasieniec
- : -
GKS Chynów
Powała Taczów
- : -
KS Lesznowola
Blask Odrzywół
- : -
KS Błotnica
Orzeł Gielniów
- : -
MKS Wyśmierzyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wyśmierzyce
Pauza
Legion Głowaczów
- : -
Chojniak Wieniawa
Wulkan Zakrzew
- : -
Orzeł Gielniów
KS Lesznowola
- : -
Kraska Jasieniec
GKS Chynów
- : -
Blask Odrzywół
Sokół Przytyk
- : -
Powała Taczów
KS Błotnica
- : -
RuszCovia Borkowice
SKS Potworów
- : -
Sadownik Błędów
Młodzik Radom
- : -
GPSZ Głuchów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wulkan Zakrzew
Pauza
RuszCovia Borkowice
- : -
Sadownik Błędów
GPSZ Głuchów
- : -
MKS Wyśmierzyce
Chojniak Wieniawa
- : -
SKS Potworów
KS Błotnica
- : -
GKS Chynów
Kraska Jasieniec
- : -
Sokół Przytyk
Powała Taczów
- : -
Młodzik Radom
Blask Odrzywół
- : -
KS Lesznowola
Orzeł Gielniów
- : -
Legion Głowaczów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Głowaczów
Pauza
Wulkan Zakrzew
- : -
GPSZ Głuchów
KS Lesznowola
- : -
KS Błotnica
GKS Chynów
- : -
RuszCovia Borkowice
MKS Wyśmierzyce
- : -
Powała Taczów
Sokół Przytyk
- : -
Blask Odrzywół
Sadownik Błędów
- : -
Chojniak Wieniawa
SKS Potworów
- : -
Orzeł Gielniów
Młodzik Radom
- : -
Kraska Jasieniec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Potworów
Pauza
RuszCovia Borkowice
- : -
Chojniak Wieniawa
GPSZ Głuchów
- : -
Legion Głowaczów
GKS Chynów
- : -
KS Lesznowola
KS Błotnica
- : -
Sokół Przytyk
Kraska Jasieniec
- : -
MKS Wyśmierzyce
Powała Taczów
- : -
Wulkan Zakrzew
Blask Odrzywół
- : -
Młodzik Radom
Orzeł Gielniów
- : -
Sadownik Błędów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Błędów
Pauza
Legion Głowaczów
- : -
Powała Taczów
Wulkan Zakrzew
- : -
Kraska Jasieniec
KS Lesznowola
- : -
RuszCovia Borkowice
Chojniak Wieniawa
- : -
Orzeł Gielniów
MKS Wyśmierzyce
- : -
Blask Odrzywół
Sokół Przytyk
- : -
GKS Chynów
SKS Potworów
- : -
GPSZ Głuchów
Młodzik Radom
- : -
KS Błotnica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniak Wieniawa
Pauza
RuszCovia Borkowice
- : -
Orzeł Gielniów
GPSZ Głuchów
- : -
Sadownik Błędów
KS Lesznowola
- : -
Sokół Przytyk
GKS Chynów
- : -
Młodzik Radom
KS Błotnica
- : -
MKS Wyśmierzyce
Kraska Jasieniec
- : -
Legion Głowaczów
Powała Taczów
- : -
SKS Potworów
Blask Odrzywół
- : -
Wulkan Zakrzew
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Gielniów
Pauza
Legion Głowaczów
- : -
Blask Odrzywół
Wulkan Zakrzew
- : -
KS Błotnica
Chojniak Wieniawa
- : -
GPSZ Głuchów
MKS Wyśmierzyce
- : -
GKS Chynów
Sokół Przytyk
- : -
RuszCovia Borkowice
Sadownik Błędów
- : -
Powała Taczów
SKS Potworów
- : -
Kraska Jasieniec
Młodzik Radom
- : -
KS Lesznowola
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?