Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
1:0
Radomiak II Radom
Polonia Iłża
3:3
Mazowsze Grójec
Jodła Jedlnia-Letnisko
0:0
LKS Promna
Orzeł Wierzbica
2:1
Gryf Policzna
Młodzik Radom
1:1
Proch Pionki
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
0:7
Drogowiec Jedlińsk
KS Warka
2:0
Szydłowianka Szydłowiec
SKS Potworów
1:3
Powiślanka Lipsko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
4:2
Młodzik Radom
Proch Pionki
1:1
SKS Potworów
Mazowsze Grójec
2:0
Gryf Policzna
Radomiak II Radom
0:1
KS Warka
LKS Promna
3:0
Oronka Orońsko
Szydłowianka Szydłowiec
2:2
Orzeł Wierzbica
Drogowiec Jedlińsk
0:2
Jodła Jedlnia-Letnisko
Powiślanka Lipsko
3:2
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
0:4
Powiślanka Lipsko
KS Warka
0:3
LKS Promna
Gryf Policzna
0:3*
Szydłowianka Szydłowiec
Orzeł Wierzbica
2:0
Radomiak II Radom
SKS Potworów
3:1
Polonia Iłża
Oronka Orońsko
0:5
Drogowiec Jedlińsk
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
3:0
Proch Pionki
Młodzik Radom
3:4
Mazowsze Grójec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Promna
1:2
Orzeł Wierzbica
Gryf Policzna
4:2
Radomiak II Radom
Polonia Iłża
0:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Proch Pionki
1:10
Jodła Jedlnia-Letnisko
Mazowsze Grójec
0:0
Szydłowianka Szydłowiec
Drogowiec Jedlińsk
2:0
KS Warka
Powiślanka Lipsko
8:0
Oronka Orońsko
Młodzik Radom
1:2
SKS Potworów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Szydłowianka Szydłowiec
0:3
Radomiak II Radom
Gryf Policzna
1:6
LKS Promna
Oronka Orońsko
2:1
Proch Pionki
Orzeł Wierzbica
1:4
Drogowiec Jedlińsk
SKS Potworów
0:2
Mazowsze Grójec
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
3:0
Młodzik Radom
Jodła Jedlnia-Letnisko
2:1
Polonia Iłża
KS Warka
2:3
Powiślanka Lipsko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
7:2
Orzeł Wierzbica
Proch Pionki
1:1
KS Warka
Polonia Iłża
2:1
Oronka Orońsko
LKS Promna
1:4
Szydłowianka Szydłowiec
Mazowsze Grójec
1:2
Radomiak II Radom
Drogowiec Jedlińsk
3:1
Gryf Policzna
SKS Potworów
2:3
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Młodzik Radom
4:7
Jodła Jedlnia-Letnisko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Szydłowianka Szydłowiec
1:2
Drogowiec Jedlińsk
Jodła Jedlnia-Letnisko
3:1
SKS Potworów
Orzeł Wierzbica
4:0
Proch Pionki
Oronka Orońsko
4:1
Młodzik Radom
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
0:1
Mazowsze Grójec
KS Warka
2:0
Polonia Iłża
Gryf Policzna
1:2
Powiślanka Lipsko
Radomiak II Radom
5:2
LKS Promna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
1:0
Szydłowianka Szydłowiec
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
2:3
Jodła Jedlnia-Letnisko
Drogowiec Jedlińsk
3:1
Radomiak II Radom
Polonia Iłża
2:2
Orzeł Wierzbica
Młodzik Radom
1:2
KS Warka
Proch Pionki
0:6
Gryf Policzna
Mazowsze Grójec
2:3
LKS Promna
SKS Potworów
4:2
Oronka Orońsko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Promna
2:1
Drogowiec Jedlińsk
Orzeł Wierzbica
3:0
Młodzik Radom
Szydłowianka Szydłowiec
4:0
Proch Pionki
Gryf Policzna
4:0
Polonia Iłża
Oronka Orońsko
1:2
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
KS Warka
4:1
SKS Potworów
Radomiak II Radom
1:2
Powiślanka Lipsko
Jodła Jedlnia-Letnisko
2:1
Mazowsze Grójec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
6:0
Oronka Orońsko
Powiślanka Lipsko
0:1
LKS Promna
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:3
KS Warka
Polonia Iłża
0:4
Szydłowianka Szydłowiec
Mazowsze Grójec
2:2
Drogowiec Jedlińsk
SKS Potworów
1:4
Orzeł Wierzbica
Proch Pionki
0:1
Radomiak II Radom
Młodzik Radom
4:1
Gryf Policzna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak II Radom
3:1
Polonia Iłża
LKS Promna
4:0
Proch Pionki
Orzeł Wierzbica
2:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Szydłowianka Szydłowiec
2:1
Młodzik Radom
Gryf Policzna
4:2
SKS Potworów
Oronka Orońsko
3:3
Mazowsze Grójec
KS Warka
2:2
Jodła Jedlnia-Letnisko
Drogowiec Jedlińsk
2:0
Powiślanka Lipsko
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
0:3
LKS Promna
Proch Pionki
0:0
Drogowiec Jedlińsk
Mazowsze Grójec
3:1
Powiślanka Lipsko
Młodzik Radom
3:4
Radomiak II Radom
Oronka Orońsko
0:2
KS Warka
SKS Potworów
0:4
Szydłowianka Szydłowiec
Jodła Jedlnia-Letnisko
2:3
Orzeł Wierzbica
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
0:1
Gryf Policzna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Promna
3:1
Młodzik Radom
Radomiak II Radom
5:0
SKS Potworów
Szydłowianka Szydłowiec
2:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Powiślanka Lipsko
0:0
Proch Pionki
Orzeł Wierzbica
2:1
Oronka Orońsko
Drogowiec Jedlińsk
2:0
Polonia Iłża
KS Warka
1:1
Mazowsze Grójec
Gryf Policzna
1:3
Jodła Jedlnia-Letnisko
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Grójec
2:1
Proch Pionki
Jodła Jedlnia-Letnisko
1:2
Szydłowianka Szydłowiec
Polonia Iłża
2:2
Powiślanka Lipsko
KS Warka
3:1
Orzeł Wierzbica
Oronka Orońsko
0:5
Gryf Policzna
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
0:10
Radomiak II Radom
SKS Potworów
1:4
LKS Promna
Młodzik Radom
0:5
Drogowiec Jedlińsk
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Promna
6:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Radomiak II Radom
4:1
Jodła Jedlnia-Letnisko
Szydłowianka Szydłowiec
1:0
Oronka Orońsko
Powiślanka Lipsko
1:2
Młodzik Radom
Proch Pionki
0:0
Polonia Iłża
Orzeł Wierzbica
4:1
Mazowsze Grójec
Drogowiec Jedlińsk
5:0
SKS Potworów
Gryf Policzna
0:2
KS Warka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
- : -
SKS Potworów
Radomiak II Radom
- : -
Oronka Orońsko
Proch Pionki
- : -
Młodzik Radom
LKS Promna
- : -
Jodła Jedlnia-Letnisko
Szydłowianka Szydłowiec
- : -
KS Warka
Mazowsze Grójec
- : -
Polonia Iłża
Gryf Policzna
- : -
Orzeł Wierzbica
Drogowiec Jedlińsk
- : -
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
- : -
Drogowiec Jedlińsk
Oronka Orońsko
- : -
LKS Promna
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
- : -
Powiślanka Lipsko
KS Warka
- : -
Radomiak II Radom
Orzeł Wierzbica
- : -
Szydłowianka Szydłowiec
Gryf Policzna
- : -
Mazowsze Grójec
SKS Potworów
- : -
Proch Pionki
Młodzik Radom
- : -
Polonia Iłża
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
- : -
SKS Potworów
Powiślanka Lipsko
- : -
Jodła Jedlnia-Letnisko
Radomiak II Radom
- : -
Orzeł Wierzbica
Proch Pionki
- : -
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
LKS Promna
- : -
KS Warka
Szydłowianka Szydłowiec
- : -
Gryf Policzna
Mazowsze Grójec
- : -
Młodzik Radom
Drogowiec Jedlińsk
- : -
Oronka Orońsko
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
- : -
Proch Pionki
Radomiak II Radom
- : -
Gryf Policzna
Oronka Orońsko
- : -
Powiślanka Lipsko
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
- : -
Polonia Iłża
KS Warka
- : -
Drogowiec Jedlińsk
Orzeł Wierzbica
- : -
LKS Promna
Szydłowianka Szydłowiec
- : -
Mazowsze Grójec
SKS Potworów
- : -
Młodzik Radom
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
- : -
Młodzik Radom
Radomiak II Radom
- : -
Mazowsze Grójec
Oronka Orońsko
- : -
Polonia Iłża
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
- : -
SKS Potworów
KS Warka
- : -
Proch Pionki
Orzeł Wierzbica
- : -
Powiślanka Lipsko
Szydłowianka Szydłowiec
- : -
LKS Promna
Gryf Policzna
- : -
Drogowiec Jedlińsk
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
- : -
KS Warka
Powiślanka Lipsko
- : -
Gryf Policzna
Proch Pionki
- : -
Orzeł Wierzbica
LKS Promna
- : -
Radomiak II Radom
Mazowsze Grójec
- : -
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Drogowiec Jedlińsk
- : -
Szydłowianka Szydłowiec
SKS Potworów
- : -
Jodła Jedlnia-Letnisko
Młodzik Radom
- : -
Oronka Orońsko
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
- : -
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Radomiak II Radom
- : -
Drogowiec Jedlińsk
Oronka Orońsko
- : -
SKS Potworów
LKS Promna
- : -
Mazowsze Grójec
KS Warka
- : -
Młodzik Radom
Orzeł Wierzbica
- : -
Polonia Iłża
Szydłowianka Szydłowiec
- : -
Powiślanka Lipsko
Gryf Policzna
- : -
Proch Pionki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
- : -
Gryf Policzna
Powiślanka Lipsko
- : -
Radomiak II Radom
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
- : -
Oronka Orońsko
Proch Pionki
- : -
Szydłowianka Szydłowiec
Mazowsze Grójec
- : -
Jodła Jedlnia-Letnisko
Drogowiec Jedlińsk
- : -
LKS Promna
SKS Potworów
- : -
KS Warka
Młodzik Radom
- : -
Orzeł Wierzbica
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak II Radom
- : -
Proch Pionki
Oronka Orońsko
- : -
Jodła Jedlnia-Letnisko
LKS Promna
- : -
Powiślanka Lipsko
KS Warka
- : -
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Orzeł Wierzbica
- : -
SKS Potworów
Szydłowianka Szydłowiec
- : -
Polonia Iłża
Gryf Policzna
- : -
Młodzik Radom
Drogowiec Jedlińsk
- : -
Mazowsze Grójec
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
- : -
Radomiak II Radom
Powiślanka Lipsko
- : -
Drogowiec Jedlińsk
Jodła Jedlnia-Letnisko
- : -
KS Warka
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
- : -
Orzeł Wierzbica
Proch Pionki
- : -
LKS Promna
Mazowsze Grójec
- : -
Oronka Orońsko
SKS Potworów
- : -
Gryf Policzna
Młodzik Radom
- : -
Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
- : -
Mazowsze Grójec
Radomiak II Radom
- : -
Młodzik Radom
LKS Promna
- : -
Polonia Iłża
KS Warka
- : -
Oronka Orońsko
Orzeł Wierzbica
- : -
Jodła Jedlnia-Letnisko
Szydłowianka Szydłowiec
- : -
SKS Potworów
Gryf Policzna
- : -
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Drogowiec Jedlińsk
- : -
Proch Pionki
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
- : -
Drogowiec Jedlińsk
Jodła Jedlnia-Letnisko
- : -
Gryf Policzna
Oronka Orońsko
- : -
Orzeł Wierzbica
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
- : -
Szydłowianka Szydłowiec
Proch Pionki
- : -
Powiślanka Lipsko
Mazowsze Grójec
- : -
KS Warka
SKS Potworów
- : -
Radomiak II Radom
Młodzik Radom
- : -
LKS Promna
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
- : -
Polonia Iłża
Radomiak II Radom
- : -
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Proch Pionki
- : -
Mazowsze Grójec
LKS Promna
- : -
SKS Potworów
Orzeł Wierzbica
- : -
KS Warka
Szydłowianka Szydłowiec
- : -
Jodła Jedlnia-Letnisko
Gryf Policzna
- : -
Oronka Orońsko
Drogowiec Jedlińsk
- : -
Młodzik Radom
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
- : -
Proch Pionki
Jodła Jedlnia-Letnisko
- : -
Radomiak II Radom
Oronka Orońsko
- : -
Szydłowianka Szydłowiec
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
- : -
LKS Promna
KS Warka
- : -
Gryf Policzna
Mazowsze Grójec
- : -
Orzeł Wierzbica
SKS Potworów
- : -
Drogowiec Jedlińsk
Młodzik Radom
- : -
Powiślanka Lipsko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?