Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
0:3
Orzeł Wierzbica
Mazowsze Grójec
0:1
Proch Pionki
Centrum Radom
3:2
Szydłowianka Szydłowiec
SKS Potworów
1:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Gracja Tczów
1:1
Powiślanka Lipsko
Królewscy Jedlnia
1:5
Gryf Policzna
Klub Sportowy "BŁOTNICA"
0:1
Młodzik Radom
Radomiak II Radom
4:3
KS Warka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Proch Pionki
4:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Orzeł Wierzbica
5:2
Gracja Tczów
KS Warka
2:0
Centrum Radom
Powiślanka Lipsko
3:1
Klub Sportowy "BŁOTNICA"
Szydłowianka Szydłowiec
4:1
Jodła Jedlnia-Letnisko
Młodzik Radom
2:2
Królewscy Jedlnia
Gryf Policzna
6:1
SKS Potworów
Mazowsze Grójec
3:3
Radomiak II Radom
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy "BŁOTNICA"
0:2
Orzeł Wierzbica
Radomiak II Radom
4:0
Proch Pionki
Centrum Radom
1:1
Mazowsze Grójec
SKS Potworów
0:4
Młodzik Radom
Jodła Jedlnia-Letnisko
2:2
KS Warka
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:2
Gryf Policzna
Gracja Tczów
5:1
Szydłowianka Szydłowiec
Królewscy Jedlnia
1:6
Powiślanka Lipsko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Proch Pionki
3:3
Gryf Policzna
Mazowsze Grójec
0:1
Jodła Jedlnia-Letnisko
Młodzik Radom
1:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Radomiak II Radom
3:1
Centrum Radom
KS Warka
2:2
Gracja Tczów
Powiślanka Lipsko
13:0
SKS Potworów
Orzeł Wierzbica
6:1
Królewscy Jedlnia
Szydłowianka Szydłowiec
4:3
Klub Sportowy "BŁOTNICA"
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Policzna
4:0
Młodzik Radom
Jodła Jedlnia-Letnisko
2:5
Radomiak II Radom
Centrum Radom
4:1
Proch Pionki
SKS Potworów
0:6
Orzeł Wierzbica
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
2:1
Powiślanka Lipsko
Gracja Tczów
2:1
Mazowsze Grójec
Klub Sportowy "BŁOTNICA"
1:3
KS Warka
Królewscy Jedlnia
0:3
Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
3:0
Gryf Policzna
Centrum Radom
1:3
Jodła Jedlnia-Letnisko
Mazowsze Grójec
1:0
Klub Sportowy "BŁOTNICA"
KS Warka
3:0
Królewscy Jedlnia
Proch Pionki
1:0
Młodzik Radom
Orzeł Wierzbica
5:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Szydłowianka Szydłowiec
3:0*
SKS Potworów
Radomiak II Radom
6:2
Gracja Tczów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gracja Tczów
5:1
Centrum Radom
Gryf Policzna
2:4
Orzeł Wierzbica
Królewscy Jedlnia
0:1
Mazowsze Grójec
Młodzik Radom
1:6
Powiślanka Lipsko
SKS Potworów
0:3
KS Warka
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:4
Szydłowianka Szydłowiec
Klub Sportowy "BŁOTNICA"
0:1
Radomiak II Radom
Jodła Jedlnia-Letnisko
1:2
Proch Pionki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
2:4
Gracja Tczów
Radomiak II Radom
7:0
Królewscy Jedlnia
Orzeł Wierzbica
4:1
Młodzik Radom
Mazowsze Grójec
13:1
SKS Potworów
Proch Pionki
2:1
Powiślanka Lipsko
KS Warka
2:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Szydłowianka Szydłowiec
3:0
Gryf Policzna
Centrum Radom
3:1
Klub Sportowy "BŁOTNICA"
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy "BŁOTNICA"
4:1
Jodła Jedlnia-Letnisko
Gracja Tczów
1:0
Proch Pionki
Gryf Policzna
0:1
KS Warka
Powiślanka Lipsko
3:3
Orzeł Wierzbica
Królewscy Jedlnia
0:2
Centrum Radom
SKS Potworów
0:3
Radomiak II Radom
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
4:3
Mazowsze Grójec
Młodzik Radom
0:4
Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Szydłowianka Szydłowiec
1:2
Powiślanka Lipsko
Gryf Policzna
0:1
Mazowsze Grójec
Proch Pionki
0:1
Orzeł Wierzbica
KS Warka
3:0
Młodzik Radom
Centrum Radom
6:0
SKS Potworów
Radomiak II Radom
2:2
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Jodła Jedlnia-Letnisko
2:0
Królewscy Jedlnia
Gracja Tczów
3:0
Klub Sportowy "BŁOTNICA"
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy "BŁOTNICA"
0:4
Proch Pionki
Powiślanka Lipsko
0:0
KS Warka
Orzeł Wierzbica
0:2
Szydłowianka Szydłowiec
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
3:1
Centrum Radom
Królewscy Jedlnia
1:2
Gracja Tczów
Młodzik Radom
1:3
Mazowsze Grójec
SKS Potworów
3:2
Jodła Jedlnia-Letnisko
Gryf Policzna
1:3
Radomiak II Radom
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak II Radom
5:3
Młodzik Radom
Mazowsze Grójec
0:1
Powiślanka Lipsko
Proch Pionki
1:1
Szydłowianka Szydłowiec
Centrum Radom
1:3
Gryf Policzna
KS Warka
5:0
Orzeł Wierzbica
Gracja Tczów
5:0
SKS Potworów
Jodła Jedlnia-Letnisko
3:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Klub Sportowy "BŁOTNICA"
0:2
Królewscy Jedlnia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wierzbica
3:1
Mazowsze Grójec
Szydłowianka Szydłowiec
1:0
KS Warka
SKS Potworów
1:2
Klub Sportowy "BŁOTNICA"
Powiślanka Lipsko
0:1
Radomiak II Radom
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
5:2
Gracja Tczów
Gryf Policzna
2:3
Jodła Jedlnia-Letnisko
Młodzik Radom
0:3
Centrum Radom
Królewscy Jedlnia
0:5
Proch Pionki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
0:3
Młodzik Radom
Królewscy Jedlnia
0:1
SKS Potworów
Proch Pionki
4:0
KS Warka
Radomiak II Radom
1:0
Orzeł Wierzbica
Centrum Radom
1:0
Powiślanka Lipsko
Mazowsze Grójec
1:2
Szydłowianka Szydłowiec
Gracja Tczów
5:2
Gryf Policzna
Klub Sportowy "BŁOTNICA"
0:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Policzna
7:2
Klub Sportowy "BŁOTNICA"
Szydłowianka Szydłowiec
1:2
Radomiak II Radom
Powiślanka Lipsko
8:1
Jodła Jedlnia-Letnisko
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:3
Królewscy Jedlnia
KS Warka
3:1
Mazowsze Grójec
Orzeł Wierzbica
4:0
Centrum Radom
SKS Potworów
0:6
Proch Pionki
Młodzik Radom
0:1
Gracja Tczów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
- : -
Gracja Tczów
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
- : -
SKS Potworów
Proch Pionki
- : -
Mazowsze Grójec
KS Warka
- : -
Radomiak II Radom
Orzeł Wierzbica
- : -
Jodła Jedlnia-Letnisko
Szydłowianka Szydłowiec
- : -
Centrum Radom
Gryf Policzna
- : -
Królewscy Jedlnia
Młodzik Radom
- : -
Klub Sportowy "BŁOTNICA"
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?