Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pniewy
Pauza
GPSZ Głuchów
2:2
Tęcza Augustów
GKS Chynów
2:3
LZS Magnuszew
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
7:1
GKS Belsk Duży
MKS Wyśmierzyce
2:2
Cech Piekarzy Radom
Zorza Klwów
6:0
KS Lesznowola
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wyśmierzyce
Pauza
GKS Belsk Duży
4:3
Zorza Klwów
LKS Pniewy
5:2
KS Lesznowola
Iskra Zbrosza Duża
5:4
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
LZS Magnuszew
2:1
GPSZ Głuchów
Cech Piekarzy Radom
3:2
GKS Chynów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Lesznowola
2:2
GKS Belsk Duży
GKS Chynów
Pauza
MKS Wyśmierzyce
7:2
LKS Pniewy
Zorza Klwów
0:1
Iskra Zbrosza Duża
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
10:2
Tęcza Augustów
GPSZ Głuchów
4:1
Cech Piekarzy Radom
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GPSZ Głuchów
Pauza
LKS Pniewy
0:1
GKS Belsk Duży
Iskra Zbrosza Duża
1:3
KS Lesznowola
Tęcza Augustów
3:1
Zorza Klwów
LZS Magnuszew
3:2
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
MKS Wyśmierzyce
3:0
GKS Chynów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GPSZ Głuchów
3:4
MKS Wyśmierzyce
KS Lesznowola
2:3
Tęcza Augustów
GKS Belsk Duży
2:1
Iskra Zbrosza Duża
GKS Chynów
1:1
LKS Pniewy
Zorza Klwów
5:1
LZS Magnuszew
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
8:0
Cech Piekarzy Radom
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pniewy
1:3
Iskra Zbrosza Duża
Tęcza Augustów
5:3
GKS Belsk Duży
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
Pauza
LZS Magnuszew
2:0
KS Lesznowola
Cech Piekarzy Radom
3:3
Zorza Klwów
GKS Chynów
0:3
GPSZ Głuchów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Lesznowola
2:5
Cech Piekarzy Radom
GKS Belsk Duży
2:4
LZS Magnuszew
Iskra Zbrosza Duża
3:3
Tęcza Augustów
Zorza Klwów
Pauza
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
2:2
MKS Wyśmierzyce
GPSZ Głuchów
5:1
LKS Pniewy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Lesznowola
Pauza
GKS Chynów
1:7
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
MKS Wyśmierzyce
5:1
Zorza Klwów
LKS Pniewy
0:4
Tęcza Augustów
LZS Magnuszew
3:1
Iskra Zbrosza Duża
Cech Piekarzy Radom
2:2
GKS Belsk Duży
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Lesznowola
0:2
MKS Wyśmierzyce
GKS Belsk Duży
Pauza
Iskra Zbrosza Duża
5:1
Cech Piekarzy Radom
Tęcza Augustów
3:6
LZS Magnuszew
Zorza Klwów
2:2
GKS Chynów
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
16:1
GPSZ Głuchów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GPSZ Głuchów
2:0
Zorza Klwów
GKS Chynów
1:2
KS Lesznowola
MKS Wyśmierzyce
8:1
GKS Belsk Duży
LKS Pniewy
1:3
LZS Magnuszew
Iskra Zbrosza Duża
Pauza
Cech Piekarzy Radom
1:3
Tęcza Augustów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Belsk Duży
3:2
GKS Chynów
Tęcza Augustów
Pauza
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
3:0
LKS Pniewy
LZS Magnuszew
4:3
Cech Piekarzy Radom
KS Lesznowola
2:4
GPSZ Głuchów
Iskra Zbrosza Duża
1:0
MKS Wyśmierzyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pniewy
1:4
Cech Piekarzy Radom
LZS Magnuszew
Pauza
MKS Wyśmierzyce
4:1
Tęcza Augustów
GKS Chynów
0:2
Iskra Zbrosza Duża
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
4:1
Zorza Klwów
GPSZ Głuchów
3:1
GKS Belsk Duży
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Lesznowola
2:9
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
Iskra Zbrosza Duża
2:1
GPSZ Głuchów
Tęcza Augustów
5:1
GKS Chynów
Zorza Klwów
4:0
LKS Pniewy
LZS Magnuszew
3:3
MKS Wyśmierzyce
Cech Piekarzy Radom
Pauza
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pniewy
Pauza
KS Lesznowola
1:1
Zorza Klwów
GKS Belsk Duży
1:4
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
Tęcza Augustów
3:2
GPSZ Głuchów
LZS Magnuszew
3:1
GKS Chynów
Cech Piekarzy Radom
0:9
MKS Wyśmierzyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wyśmierzyce
Pauza
GPSZ Głuchów
3:3
LZS Magnuszew
KS Lesznowola
4:1
LKS Pniewy
GKS Chynów
0:1
Cech Piekarzy Radom
Zorza Klwów
2:1
GKS Belsk Duży
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
4:0
Iskra Zbrosza Duża
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Chynów
Pauza
GKS Belsk Duży
1:0
KS Lesznowola
LKS Pniewy
1:7
MKS Wyśmierzyce
Iskra Zbrosza Duża
0:3
Zorza Klwów
Tęcza Augustów
2:2
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
Cech Piekarzy Radom
2:1
GPSZ Głuchów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GPSZ Głuchów
Pauza
KS Lesznowola
3:4
Iskra Zbrosza Duża
GKS Belsk Duży
8:1
LKS Pniewy
GKS Chynów
0:3
MKS Wyśmierzyce
Zorza Klwów
4:2
Tęcza Augustów
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
7:1
LZS Magnuszew
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wyśmierzyce
3:0
GPSZ Głuchów
LKS Pniewy
2:1
GKS Chynów
Iskra Zbrosza Duża
1:0
GKS Belsk Duży
Tęcza Augustów
2:0
KS Lesznowola
LZS Magnuszew
1:2
Zorza Klwów
Cech Piekarzy Radom
1:4
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
Pauza
GPSZ Głuchów
4:1
GKS Chynów
KS Lesznowola
0:2
LZS Magnuszew
GKS Belsk Duży
2:4
Tęcza Augustów
Iskra Zbrosza Duża
7:2
LKS Pniewy
Zorza Klwów
1:0
Cech Piekarzy Radom
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Klwów
Pauza
MKS Wyśmierzyce
0:5
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
LKS Pniewy
2:2
GPSZ Głuchów
Tęcza Augustów
3:1
Iskra Zbrosza Duża
LZS Magnuszew
4:3
GKS Belsk Duży
Cech Piekarzy Radom
1:2
KS Lesznowola
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Lesznowola
Pauza
GKS Belsk Duży
1:1
Cech Piekarzy Radom
Iskra Zbrosza Duża
4:1
LZS Magnuszew
Tęcza Augustów
5:2
LKS Pniewy
Zorza Klwów
0:3
MKS Wyśmierzyce
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
3:0*
GKS Chynów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Belsk Duży
Pauza
GPSZ Głuchów
2:4
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
GKS Chynów
3:1
Zorza Klwów
MKS Wyśmierzyce
4:2
KS Lesznowola
LZS Magnuszew
2:3
Tęcza Augustów
Cech Piekarzy Radom
1:3
Iskra Zbrosza Duża
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Zbrosza Duża
Pauza
KS Lesznowola
1:2
GKS Chynów
GKS Belsk Duży
0:7
MKS Wyśmierzyce
Tęcza Augustów
2:3
Cech Piekarzy Radom
Zorza Klwów
6:4
GPSZ Głuchów
LZS Magnuszew
3:0
LKS Pniewy
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Augustów
Pauza
GPSZ Głuchów
3:7
KS Lesznowola
GKS Chynów
3:2
GKS Belsk Duży
MKS Wyśmierzyce
3:0
Iskra Zbrosza Duża
LKS Pniewy
0:11
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
Cech Piekarzy Radom
1:3
LZS Magnuszew
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Magnuszew
Pauza
GKS Belsk Duży
2:4
GPSZ Głuchów
Iskra Zbrosza Duża
3:1
GKS Chynów
Tęcza Augustów
2:3
MKS Wyśmierzyce
Zorza Klwów
2:6
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
Cech Piekarzy Radom
3:0*
LKS Pniewy
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Cech Piekarzy Radom
Pauza
GPSZ Głuchów
3:4
Iskra Zbrosza Duża
GKS Chynów
1:1
Tęcza Augustów
MKS Wyśmierzyce
4:1
LZS Magnuszew
LKS Pniewy
3:6
Zorza Klwów
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
10:0
KS Lesznowola
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?