Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Błędów
1:3
Mogielanka Mogielnica
Orzeł Gielniów
7:2
SKS Potworów
Powała Taczów
2:1
Zodiak Sucha
Chojniak Wieniawa
3:0
Jaguar Wolanów
MKS Wyśmierzyce
0:4
Sokół Przytyk
Młodzik Radom
2:0
Kraska Jasieniec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mogielanka Mogielnica
3:0
Orzeł Gielniów
Sokół Przytyk
2:0
Młodzik Radom
KS Błotnica
1:3
Powała Taczów
Kraska Jasieniec
2:5
Sadownik Błędów
SKS Potworów
0:4
Chojniak Wieniawa
Zodiak Sucha
4:3
MKS Wyśmierzyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Powała Taczów
Pauza
Chojniak Wieniawa
1:4
Mogielanka Mogielnica
Jaguar Wolanów
1:3
SKS Potworów
MKS Wyśmierzyce
4:3
KS Błotnica
Sadownik Błędów
1:0
Sokół Przytyk
Orzeł Gielniów
6:2
Kraska Jasieniec
Młodzik Radom
5:0
Zodiak Sucha
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Potworów
Pauza
Mogielanka Mogielnica
3:0
Jaguar Wolanów
Sokół Przytyk
1:0
Orzeł Gielniów
KS Błotnica
2:3
Młodzik Radom
Kraska Jasieniec
2:4
Chojniak Wieniawa
Powała Taczów
5:2
MKS Wyśmierzyce
Zodiak Sucha
0:2
Sadownik Błędów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wyśmierzyce
Pauza
Jaguar Wolanów
0:6
Kraska Jasieniec
Chojniak Wieniawa
1:0
Sokół Przytyk
Sadownik Błędów
4:3
KS Błotnica
Orzeł Gielniów
3:1
Zodiak Sucha
SKS Potworów
2:3
Mogielanka Mogielnica
Młodzik Radom
1:0
Powała Taczów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Mogielanka Mogielnica
Pauza
MKS Wyśmierzyce
2:2
Młodzik Radom
Sokół Przytyk
3:0
Jaguar Wolanów
KS Błotnica
4:2
Orzeł Gielniów
Kraska Jasieniec
1:2
SKS Potworów
Powała Taczów
1:3
Sadownik Błędów
Zodiak Sucha
2:2
Chojniak Wieniawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
Pauza
Jaguar Wolanów
4:6
Zodiak Sucha
Chojniak Wieniawa
2:2
KS Błotnica
Mogielanka Mogielnica
6:0
Kraska Jasieniec
Sadownik Błędów
5:2
MKS Wyśmierzyce
Orzeł Gielniów
2:0
Powała Taczów
SKS Potworów
0:2
Sokół Przytyk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kraska Jasieniec
Pauza
MKS Wyśmierzyce
3:1
Orzeł Gielniów
Sokół Przytyk
1:3
Mogielanka Mogielnica
KS Błotnica
12:1
Jaguar Wolanów
Powała Taczów
2:2
Chojniak Wieniawa
Zodiak Sucha
2:0
SKS Potworów
Młodzik Radom
2:3
Sadownik Błędów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Błędów
Pauza
Jaguar Wolanów
0:4
Powała Taczów
Chojniak Wieniawa
2:2
MKS Wyśmierzyce
Mogielanka Mogielnica
2:0
Zodiak Sucha
Orzeł Gielniów
2:6
Młodzik Radom
Kraska Jasieniec
1:0
Sokół Przytyk
SKS Potworów
3:4
KS Błotnica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sokół Przytyk
MKS Wyśmierzyce
8:0
Jaguar Wolanów
Sadownik Błędów
3:1
Orzeł Gielniów
KS Błotnica
0:1
Mogielanka Mogielnica
Powała Taczów
3:1
SKS Potworów
Zodiak Sucha
1:0
Kraska Jasieniec
Młodzik Radom
2:2
Chojniak Wieniawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Gielniów
Pauza
Kraska Jasieniec
0:5
KS Błotnica
Jaguar Wolanów
0:5
Młodzik Radom
Chojniak Wieniawa
1:0
Sadownik Błędów
Mogielanka Mogielnica
4:0
Powała Taczów
Sokół Przytyk
5:1
Zodiak Sucha
SKS Potworów
2:10
MKS Wyśmierzyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zodiak Sucha
Pauza
MKS Wyśmierzyce
2:2
Mogielanka Mogielnica
Sadownik Błędów
- : -
Jaguar Wolanów
KS Błotnica
1:1
Sokół Przytyk
Orzeł Gielniów
1:1
Chojniak Wieniawa
Powała Taczów
5:2
Kraska Jasieniec
Młodzik Radom
4:1
SKS Potworów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniak Wieniawa
Pauza
Jaguar Wolanów
- : -
Orzeł Gielniów
Sokół Przytyk
- : -
Powała Taczów
Kraska Jasieniec
- : -
MKS Wyśmierzyce
SKS Potworów
- : -
Sadownik Błędów
Zodiak Sucha
- : -
KS Błotnica
Mogielanka Mogielnica
3:2
Młodzik Radom
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?