Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Błędów
1:3
Mogielanka Mogielnica
Orzeł Gielniów
7:2
SKS Potworów
Powała Taczów
2:1
Zodiak Sucha
Chojniak Wieniawa
3:0
Jaguar Wolanów
MKS Wyśmierzyce
0:4
Sokół Przytyk
Młodzik Radom
2:0
Kraska Jasieniec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mogielanka Mogielnica
3:0
Orzeł Gielniów
Sokół Przytyk
2:0
Młodzik Radom
KS Błotnica
1:3
Powała Taczów
Kraska Jasieniec
2:5
Sadownik Błędów
SKS Potworów
0:4
Chojniak Wieniawa
Zodiak Sucha
4:3
MKS Wyśmierzyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Powała Taczów
Pauza
Chojniak Wieniawa
1:4
Mogielanka Mogielnica
Jaguar Wolanów
1:3
SKS Potworów
MKS Wyśmierzyce
0:3*
KS Błotnica
Sadownik Błędów
1:0
Sokół Przytyk
Orzeł Gielniów
6:2
Kraska Jasieniec
Młodzik Radom
5:0
Zodiak Sucha
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Potworów
Pauza
Mogielanka Mogielnica
3:0
Jaguar Wolanów
Sokół Przytyk
1:0
Orzeł Gielniów
KS Błotnica
2:3
Młodzik Radom
Kraska Jasieniec
2:4
Chojniak Wieniawa
Powała Taczów
5:2
MKS Wyśmierzyce
Zodiak Sucha
0:2
Sadownik Błędów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wyśmierzyce
Pauza
Jaguar Wolanów
0:6
Kraska Jasieniec
Chojniak Wieniawa
1:0
Sokół Przytyk
Sadownik Błędów
4:3
KS Błotnica
Orzeł Gielniów
3:1
Zodiak Sucha
SKS Potworów
2:3
Mogielanka Mogielnica
Młodzik Radom
1:0
Powała Taczów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Mogielanka Mogielnica
Pauza
MKS Wyśmierzyce
2:2
Młodzik Radom
Sokół Przytyk
3:0
Jaguar Wolanów
KS Błotnica
4:2
Orzeł Gielniów
Kraska Jasieniec
1:2
SKS Potworów
Powała Taczów
1:3
Sadownik Błędów
Zodiak Sucha
2:2
Chojniak Wieniawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
Pauza
Jaguar Wolanów
4:6
Zodiak Sucha
Chojniak Wieniawa
2:2
KS Błotnica
Mogielanka Mogielnica
6:0
Kraska Jasieniec
Sadownik Błędów
5:2
MKS Wyśmierzyce
Orzeł Gielniów
2:0
Powała Taczów
SKS Potworów
0:2
Sokół Przytyk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kraska Jasieniec
Pauza
MKS Wyśmierzyce
3:1
Orzeł Gielniów
Sokół Przytyk
1:3
Mogielanka Mogielnica
KS Błotnica
12:1
Jaguar Wolanów
Powała Taczów
2:2
Chojniak Wieniawa
Zodiak Sucha
2:0
SKS Potworów
Młodzik Radom
2:3
Sadownik Błędów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Błędów
Pauza
Jaguar Wolanów
0:4
Powała Taczów
Chojniak Wieniawa
2:2
MKS Wyśmierzyce
Mogielanka Mogielnica
2:0
Zodiak Sucha
Orzeł Gielniów
2:6
Młodzik Radom
Kraska Jasieniec
1:0
Sokół Przytyk
SKS Potworów
3:4
KS Błotnica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sokół Przytyk
MKS Wyśmierzyce
8:0
Jaguar Wolanów
Sadownik Błędów
3:1
Orzeł Gielniów
KS Błotnica
1:1
Mogielanka Mogielnica
Powała Taczów
3:1
SKS Potworów
Zodiak Sucha
1:0
Kraska Jasieniec
Młodzik Radom
2:2
Chojniak Wieniawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Gielniów
Pauza
Kraska Jasieniec
0:5
KS Błotnica
Jaguar Wolanów
0:5
Młodzik Radom
Chojniak Wieniawa
1:0
Sadownik Błędów
Mogielanka Mogielnica
4:0
Powała Taczów
Sokół Przytyk
5:1
Zodiak Sucha
SKS Potworów
2:10
MKS Wyśmierzyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zodiak Sucha
Pauza
MKS Wyśmierzyce
2:2
Mogielanka Mogielnica
Sadownik Błędów
3:0
Jaguar Wolanów
KS Błotnica
1:1
Sokół Przytyk
Orzeł Gielniów
1:1
Chojniak Wieniawa
Powała Taczów
5:2
Kraska Jasieniec
Młodzik Radom
4:1
SKS Potworów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniak Wieniawa
Pauza
Jaguar Wolanów
1:1
Orzeł Gielniów
Sokół Przytyk
2:0
Powała Taczów
Kraska Jasieniec
1:5
MKS Wyśmierzyce
SKS Potworów
0:1
Sadownik Błędów
Zodiak Sucha
0:1
KS Błotnica
Mogielanka Mogielnica
3:2
Młodzik Radom
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Błotnica
Pauza
Jaguar Wolanów
1:1
Chojniak Wieniawa
SKS Potworów
1:3
Orzeł Gielniów
Mogielanka Mogielnica
0:1
Sadownik Błędów
Sokół Przytyk
2:0
MKS Wyśmierzyce
Kraska Jasieniec
2:4
Młodzik Radom
Zodiak Sucha
2:0
Powała Taczów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Wolanów
Pauza
Chojniak Wieniawa
1:2
SKS Potworów
MKS Wyśmierzyce
1:3
Zodiak Sucha
Sadownik Błędów
5:1
Kraska Jasieniec
Orzeł Gielniów
0:5
Mogielanka Mogielnica
Powała Taczów
1:1
KS Błotnica
Młodzik Radom
1:1
Sokół Przytyk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Powała Taczów
Pauza
Mogielanka Mogielnica
2:0
Chojniak Wieniawa
Sokół Przytyk
0:3
Sadownik Błędów
KS Błotnica
4:1
MKS Wyśmierzyce
Kraska Jasieniec
1:0
Orzeł Gielniów
SKS Potworów
0:3
Jaguar Wolanów
Zodiak Sucha
2:2
Młodzik Radom
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Potworów
Pauza
Jaguar Wolanów
1:3
Mogielanka Mogielnica
Chojniak Wieniawa
0:1
Kraska Jasieniec
MKS Wyśmierzyce
1:0
Powała Taczów
Sadownik Błędów
1:0
Zodiak Sucha
Orzeł Gielniów
1:1
Sokół Przytyk
Młodzik Radom
0:1
KS Błotnica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wyśmierzyce
Pauza
Powała Taczów
4:1
Młodzik Radom
Mogielanka Mogielnica
5:0
SKS Potworów
Sokół Przytyk
2:1
Chojniak Wieniawa
KS Błotnica
3:1
Sadownik Błędów
Kraska Jasieniec
0:1
Jaguar Wolanów
Zodiak Sucha
7:0
Orzeł Gielniów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Mogielanka Mogielnica
Pauza
Jaguar Wolanów
0:1
Sokół Przytyk
Chojniak Wieniawa
3:0
Zodiak Sucha
Sadownik Błędów
4:0
Powała Taczów
Orzeł Gielniów
1:1
KS Błotnica
SKS Potworów
2:2
Kraska Jasieniec
Młodzik Radom
2:1
MKS Wyśmierzyce
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
Pauza
MKS Wyśmierzyce
1:2
Sadownik Błędów
Sokół Przytyk
0:1
SKS Potworów
KS Błotnica
5:2
Chojniak Wieniawa
Kraska Jasieniec
0:5
Mogielanka Mogielnica
Powała Taczów
4:1
Orzeł Gielniów
Zodiak Sucha
5:2
Jaguar Wolanów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Kraska Jasieniec
Pauza
Jaguar Wolanów
0:3
KS Błotnica
Chojniak Wieniawa
7:3
Powała Taczów
Mogielanka Mogielnica
2:0
Sokół Przytyk
Orzeł Gielniów
2:3
MKS Wyśmierzyce
SKS Potworów
0:4
Zodiak Sucha
Sadownik Błędów
1:2
Młodzik Radom
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Błędów
Pauza
MKS Wyśmierzyce
3:4
Chojniak Wieniawa
Sokół Przytyk
2:0
Kraska Jasieniec
Powała Taczów
4:3
Jaguar Wolanów
Zodiak Sucha
0:0
Mogielanka Mogielnica
KS Błotnica
3:0
SKS Potworów
Młodzik Radom
6:1
Orzeł Gielniów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Przytyk
Pauza
Jaguar Wolanów
1:4
MKS Wyśmierzyce
Mogielanka Mogielnica
4:0
KS Błotnica
Orzeł Gielniów
3:2
Sadownik Błędów
Kraska Jasieniec
0:2
Zodiak Sucha
SKS Potworów
0:4
Powała Taczów
Chojniak Wieniawa
1:1
Młodzik Radom
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Gielniów
Pauza
MKS Wyśmierzyce
2:2
SKS Potworów
Sadownik Błędów
1:2
Chojniak Wieniawa
KS Błotnica
2:2
Kraska Jasieniec
Powała Taczów
0:1
Mogielanka Mogielnica
Zodiak Sucha
3:1
Sokół Przytyk
Młodzik Radom
3:0
Jaguar Wolanów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Zodiak Sucha
Pauza
Jaguar Wolanów
4:1
Sadownik Błędów
Chojniak Wieniawa
- : -
Orzeł Gielniów
Mogielanka Mogielnica
7:3
MKS Wyśmierzyce
Sokół Przytyk
0:2
KS Błotnica
Kraska Jasieniec
1:5
Powała Taczów
SKS Potworów
2:3
Młodzik Radom
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniak Wieniawa
Pauza
Młodzik Radom
- : -
Mogielanka Mogielnica
MKS Wyśmierzyce
- : -
Kraska Jasieniec
Sadownik Błędów
- : -
SKS Potworów
KS Błotnica
- : -
Zodiak Sucha
Orzeł Gielniów
- : -
Jaguar Wolanów
Powała Taczów
- : -
Sokół Przytyk
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?