Kary

53'
Radosław Jankowski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
61'
Maciej Komorowski UPORCZYWE NARUSZANIE PRZEPISÓW GRY , POPRZEZ FAULOWANIE PRZECIWNIKÓW.
Wkra Bieżuń
Wkra Bieżuń
15'
Karol Gręda Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
89'
Maciej Watkowski Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego słowami: „K***A! CO BYŁO!!!”

19.07.2021

Po bardzo słabej grze ulegamy Wkrze Bieżuń. Przez cały mecz nie udało się nam wykreować ani jednej sytuacji na zdobycie gola. Goście obejmują prowadzenie w 17 minucie. Maciej Watkowski wygrywa pojedynek biegowy z Bartoszem Półkoszkiem i nie daje szans Adrianowi Sodomie. Jeszcze kilka minut później zawodnik gości strzela w słupek i na tym kończą się "emocje" w pierwszej połowie. W drugiej odsłonie próbujemy przejąć inicjatywę jednak bez efektów pod bramką rywali. W 86 minucie jest 0:2 po błędzie Sodomy, który podaje piłkę do przeciwnika, a ten do Watkowskiego. Strzał w sytuacji sam na sam to już formalność. W 88 minucie Watkowski kompletuje hattrick. Tym razem otrzymuje podanie od... Sebastiana Krajewskiego, który kilka minut wcześniej pojawił się na placu gry.