Autor:

MłodzikSeniorzy

Utworzono:

15.04.2023

Ponownie bez punktów mecz skończyli seniorzy, którzy tym razem ulegli na własnym boisku Gryfowi Policzna. Mecz toczył się w ogromnej ulewie. Niespełna 10 minut po przerwie było już ... 0-4 i wydawało się, że jest już po meczu. Jednak nasza młoda drużyna szybko strzeliła 3 gola i zrobiło się bardzo ciekawie. Bardzo blisko było bramki wyrównującej, ale ostatecznie to goście ustalili rezultat na 3-5.

MŁODZIK RADOM - Gryf Policzna 3-5 (0-1)

K. Kacprowicz 57`, J. Ogorzałek 63`, J. Szydło 68` ; dla Gryfu: 12`, 51`, 52`, 53`, 89`

Skład: S. Korcz ż, K. Mazur (76 D. Kalita ż), M. Molga ż, F. Janik ż (54` D. Bilski), J. Szydło, J. Sambor (54` B. Karolak), K. Pionka (76` J. Gliński), A. Mąkosa (72` R. Tuzinek), R. Jopek (62` J. Ogorzałek), M. Tryliński (54` K. Kacprowicz), D. Leśniewski