Autor:

MłodzikSeniorzy

Utworzono:

06.11.2017

Zaledwie remis w starciu ze Strażakiem Wielogóra ugrali nasi seniorzy. Mecz rozpoczął się fatalnie dla naszej drużyny, która straciła bramkę już w 1. minucie meczu. Co prawda Młodzik szybko odpowiedział, ale w 20. minucie było 3-1 dla gości. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona spotkania. Po przerwie gospodarze ruszyli do ataków, czego efektem był gol kontaktowy w 50. minucie. Atakując za wszelką cenę nasz zespół narażał się na kontry drużyny z Wielogóry, ale żadna ze stron nie mogła znaleźć drogi do siatki. Dopiero w pierwszej minucie doliczonego czasu Młodzik zdołał wyrównać, ale na więcej nie starczyło już czasu. Słaby mecz i dosyć słaba runda w wykonaniu seniorów. Teraz czas na przerwę zimową.

Przed rozpoczęciem drugiej połowy doszło do niezwykłego wydarzenia. Napastnik naszej drużyny - Jacek Ulawski oświadczył się swojej wybrance, która oczywiście powiedziała "tak". Gratulacje dla narzeczonych ! Całe wydarzenie uchwyciła Zebrra.tv. Film TUTAJ.

MŁODZIK RADOM – Strażak Wielogóra 3-3 (1-3)

M. Opałka 5`, K. Pionka 50`, K. Lutek 90+1` ; dla Strażaka: 1`, 16`, 20`

Skład: A. Dobosz – D. Kamionka (46` D. Kalita ż), A. Woźniak, M. Molga ż (85` K. Lutek), F. Janik, M. Opałka (61` F. Hebda), K. Pionka ż, A. Kacprowicz, A. Wójcik (46` Ł. Glista), M. Szczepanik , J. Ulawski (75` F. Pawłowicz)