Autor:

MłodzikSeniorzy

Utworzono:

13.05.2018

Efektowne zwycięstwo odnieśli dzisiaj nasi seniorzy. Pokonali oni drużynę Jaguara Wolanów aż 7-0. Był to bardzo dobry mecz naszego zespołu. Niemal przez cały mecz dominowali na boisku i tworzyli liczne sytuacje bramkowe. Goście próbowali odgryzać się kontratakami, ale obydwaj nasi bramkarze zachowali czyste konto. Wynik spotkania otworzył w 18 minucieSebastian Orchel. Kilka minut później swój popis strzelecki rozpoczął Rafał Jopek, który w 19 minutskompletował hat-tricka. Do przerwy było 4-0. Po zmianie stron obydwie drużyny grały trochę ospale. Momentami na boisku nie działo się zbyt wiele. W końcu w 83 minucie piąte trafienie dla Młodzika dołożył Jan Gliński, a kilka minut później bramkarza gości pokonali jeszcze Jacek Ulawski i Łukasz Glista. Trzeba jednak podkreślić, że wszystkie bramki były efektem pracycałej drużyny, która konstruowała składne akcje. Nasi seniorzy odnieśli więc wysokie i w pełnizasłużone zwycięstwo. Był to początek mini maratonu naszej drużyny, bo już w środę w Gielniowie Młodzik zagra zaległy mecz z miejscowym Orłem, a następnie w sobotę kolejne spotkanie z KS Błotnica.

MŁODZIK RADOM - Jaguar Wolanów 7-0 (4-0)

S. Orchel 18`, R. Jopek 22`, 34`, 41`, J. Gliński 83`, J. Ulawski 87`, Ł. Glista 88`

Skład: K. Lutek (46` J. Kapka), K. Królikowski, D. Kalita, F. Janik, F. Pawłowicz, M. Grzegorczyk (57` F. Hebda), K. Pionka, M. Hajduk (77` Ł. Glista), R. Jopek (74` Alan Wójcik), P. Krupa (71` J. Ulawski), S. Orchel (57` J. Gliński)