Ambitna i skuteczna pogoń seniorów!

Ostatki ligowe za nami. W niedzielę ostatni raz tej jesieni o punkty rywalizowały nasze zespoły. Niestety w Pruszkowie z miejscowym Zniczem 0-3 przegrał rocznik 2006, który tym samym żegna się z ligą mazowiecką. Podobne nastroje towarzyszyły przez część meczu seniorów z KS Błotnica. Po przerwie goście zdobyli dwie bramki i prowadzili 2-0. Wydawało się, że gospodarzom może być już ciężko o punkty. W 77. minucie nadzieje dał jednak jeszcze Konrad Pionka pewnie egzekwując rzut karny. Dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry najlepiej w zamieszaniu podbramkowym odnalazł się Janek Gliński i było już 2-2! Nasz zespół ambitnie walczył do końca i w 5. minucie doliczonego czasu gry ponownie Jan Gliński trafił do bramki i wyprowadził zespół Młodzika na prowadzenie 3-2! Chwilę później arbiter zakończył zawody. Zwycięstwo wydarte w ostatniej chwili pozwoliło naszemu zespołowi pozostać na pozycji vicelidera na przerwę zimową.

*****************************************************************************************************