Awans 2006 i 2008! Baraże dla seniorów

To było całkiem dobre zakończenie sezonu w wykonaniu naszych drużyn! Do pełni szczęścia zabrakło zwycięstwa seniorów, co dałoby awans do ligi okręgowej. Po bardzo emocjonującym widowisku ostatecznie padł remis i nasz zespół o awans powalczy w barażach. O meczu seniorów więcej jednak w oddzielnej wiadomości.

Wysokimi zwycięstwami rozgrywki w piątek zakończyły roczniki 2009 i 2011. W niedzielę awans do ligi mazowieckiej, efektownym zwycięstwem z Bronią, przypieczętował Młodzik 2006. Zespół trenera Piotra Cichawy był bezapelacyjnie najlepszym zespołem w lidze wygrywając 13 na 14 meczów!

Wcześniej odbył się jeszcze mecz Młodzika 2008 z Energią Kozienice. Nasz zespół był w trudnej sytuacji przed tym meczem i nawet w przypadku zwycięstwa potrzebował potknięcia przeciwników w innych meczach. Goście przy zwycięstwie wywalczyliby awans. Podopieczni trenera Wojciecha Gędaja zagrał bardzo dobre spotkanie i w pełni zasłużenie wygrał 2-0. Wiadomości, jakie nadchodziły z innych boisk, nie dawały naszym zawodnikom powodów do radości. Jednak kilkadziesiąt minut po zakończeniu tego spotkania, okazało się, że bezpośredni rywal w walce o awans - Talent Radom, wypuścił prowadzenie 4-2 i ostatecznie zremisował 4-4 z AS Radomiak. Ten wynik spowodował w tabeli sytuację, że 3 drużyny - Młodzik, Energia i Talent miały tyle samo punktów. W małej tabeli (uwzględniająca mecze między tymi zespołami) to Młodzik był najlepszy i zajął ostatecznie 3 miejsce w całkowitej tabeli (za Bronią i Radomiakiem)! Te 3 zespoły będą reprezentowały okręg radomski na Mazowszu. Brawo dla zespołu za walkę do końca!

Wkrótce przyjdzie czas na podsumowania sezonu. Przed nami jednak 2 barażowe mecze seniorów - w środę o 18 u siebie i w sobotę o 18 na wyjeździe.

Na zdjęciu głównym widzimy Młodzika 2006 z Michałem Karbownikiem, który obserwował niedzielne mecze naszych zespołów z trybun! Poniżej zdjęcie z rocznikiem 2008. Michał wspierał również naszych seniorów w sobotnim spotkaniu.

Wszystkie wyniki na bieżąco podawaliśmy na naszym instagramie! Zeskanuj poniższy kod i przenieś się na nasz instagramowy profil!

MŁODZIK RADOM - SKS Potworów 1-1 (1-0)

B. Nowak 6` ; dla SKS: 64`

Skład: W. Janik, F. Chyra ż, K. Kalita (P. Tatar cz.), M. Molga, F. Janik ż, R. Jopek (60` D. Kamionka ż), K. Pionka, A. Rogowski ż, H. Grzmiel (54` B. Karpiński), M. Prusiński ż (50` K. Żyła), B. Nowak

WIĘCEJ O TYM MECZU --> TUTAJ

ZDJĘCIA

TERMINARZ

TABELA

MŁODZIK RADOM - Broń Radom 8-2 (3-0)

B. Giza 8', 42'; S. Prokopczyk 35', 48', 72'; R. Tuzinek 12'; F. Gryz 60'; Karolak 70'

Skład: A. Olszowiec - D. Strzałkowski, D. Matuszewski, M. Kunert, A, Kołodziejczyk - P. Mordka, R. Tuzinek, Sz. Prokopczyk, B. Giza - W. Rokiciński, F. Gryz oraz O. Kupidura, B. Karolak, B. Kapciak, K. Dworakowski, M. Siczek, D. Bilski

ZDJĘCIA

TERMINARZ

TABELA

MŁODZIK RADOM - Energia Kozienice 2-0 (0-0)

I. Wieteska, Sz. Michalec

Skład: D. Żyła, I. Marczykowski, J. Kilianek, J. Dryja, J. Fałek, Sz. Michalec, K. Kowalczyk, S. Kilianek, M. Choroś, B. Siczek, F. Kobza, I. Wieteska, A. Michałowski, K. Stelik, D. Głogowski, K. Buras, J. Strzelczyk

TERMINARZ

TABELA

MŁODZIK RADOM - Radomiak Radom 4-1 (1-1)

A. Gliński 22`, 51`, F. Glista 40`, A. Florczak 52` ; dla Radomiaka: 25`

Skład: P. Rokicki, P. Zimnicki, K. Glista, A. Gliński, C. Roziński, M. Kupidura, B. Jopek, A. Potocki, B. Kaczmarczyk, I. Brzeziński, M. Florczak, S. Tatar, F. Glista, S. Kilianek, M. Zięba, J. Mizak

TERMINARZ

TABELA

  • I drużyna:

Talencik Radom - MŁODZIK RADOM 3-14

M. Szymański 4, N. Krakowiak 3, F. Michalec 2, W. Anielak 2, P. Zając 1, A. Florczak 1, I. Szymański 1

Skład: J. Michałowski, K. Bugajski, W. Anielak, P. Zając, F. Maj, I. Szymański, M. Szymański, F. Michalec, A. Florczak, M. Dębowski, N. Krakowiak

TERMINARZ