Zwycięski remis dla SKSu, Młodzik w barażach

Bardzo dobra runda Młodzika i nieco słabsza końcówka SKSu Potworów sprawiła, że na kolejkę przed końcem sezonu mieliśmy sytuację, że Młodzik zmniejszył swoją stratę do SKSu do 1 punktu, jednocześnie utrzymując bezpieczną przewagę nad 3. Sokołem Przytyk. W ostatniej kolejce doszło do bezpośredniego starcia, które miało wyłonić zwycięzcę ligi i jedocześnie drużynę, która wywalczy awans do ligi okręgowej.

Od początku meczu bardzo licznie zgromadzona publiczność oglądała ciekawe spotkanie. Głośny doping poniósł nasz zespół do szybkiego wyjścia na prowadzenie. Już w 6. minucie Bartłomiej Nowak wyprowadził gospodarzy na prowadzenie! Goście chcieli szybko wyrównać i przejęli inicjatywę. Nasz zespół jednak dobrze się bronił i wyprowadził kilka groźnych kontrataków, po których mógł podwyższyć prowadzenie. Do przerwy więcej goli nie padło.

Niestety w 64. minucie przyjezdni udokumentowali swoją przewagę golem. Później to nasz zespół musiał zagrać odważniej, gdyż remis nic mu nie dawał. Obydwie drużyny bardzo chciały osiągnąć swój cel, nie oszczędzając siebie i przeciwnika. Świadczy o tym liczba kartek pokazanych przez arbitra, który sięgał po nie aż .. 19 razy!! Nasi zawodnicy otrzymali 5 żółtych kartek i 1 bezpośrednią czerwoną (w samej końcówce za odepchnięcie przeciwnika). Goście otrzymali aż 10 żółtych i 3 czerwone kartki (2 były konsekwencją 2 żółtych kartek + 1 dla członka sztabu). Końcówka meczu była niezmiernie emocjonująca, nasz zespół dzielnie walczył do ostatnich sekund, ale ostatecznie to goście po ostatnim gwizdku mogli świętować.

To jednak jeszcze nie koniec. Przed nami dwumecz barażowy z Gracją Tczów, którego zwycięzca zagra w lidze okręgowej! Przed naszym zespołem jest więc cały czas szansa! Już teraz zapraszamy do wspierania naszych zawodników już w środę o godz. 18:00! Rewanż na wyjeździe w sobotę o 18:00.

Nasi zawodnicy chcieli podziękować za wspaniałą atmosferę podczas sobotniego meczu, głośny doping i wiarę w zespół do ostatniego gwizdka! Jednocześnie zachęcają do powtórki w środę! Walczymy razem!