Awans jest nasz!

W sobotę ostatni, decydujący mecz rozegrali nasi seniorzy. W Tczowie bronili czterobramkowej zaliczki, którą wywalczyli w pierwszym spotkaniu

Do rewanżu nasz zespół przystąpił osłabiony brakiem kilku podstawowych zawodników. Tym bardziej wyszedł mocno skoncentrowany od początku meczu. Gospodarze od pierwszego gwizdka zepchnęli naszą drużynę do defensywy i byli bardzo zdeterminowani, aby zdobyć bramkę. Młodzik jednak dzielnie odpierał ich ataki i nastawił się na grę z kontry. W doliczonym czasie pierwszej połowy Gracja wyszła na prowadzenie.

W drugiej części miejscowi dalej przeważali, a radomianie starali się dłużej utrzymywać przy piłce, niż miało to miejsce przed przerwą. Gospodarze zdołali zdobyć bramkę na 2-0, ale dopiero dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu. Do końca nasz zespół nie dopuścił do straty kolejnego gola.

W drugim meczu to Gracja była znacznie lepsza, ale świetna gra i rezultat osiągnięty w pierwszym meczu spowodowały, że to nasi zawodnicy mogli cieszyć się z awansu. Po ostatnim gwizdku było mnóstwo radości zarówno całej drużyny, jak i kibiców którzy licznie zgromadzili się i wspierali nasz zespół w Tczowie. Dziękujemy!

AWANS JEST NASZ!!!

Wyjściowa 11 (powyżej)

**************************************************

Gracja Tczów - MŁODZIK RADOM 2-0 (1-0)

45+1`, 87`

Skład: W. Janik, F. Chyra, K. Kalita, K. Bugajski (46` D. Kamionka), F. Janik ż, R. Jopek, Ł. Krawczyński, K. Pionka, B. Karpiński (53` K. Żyła ż), M. Prusiński ż (88` B. Rdzanek ż), B. Nowak

ZDJĘCIA

****

Dwumecz: MŁODZIK - Gracja 4-2

Awans do TLO: MŁODZIK!!!

****

Wkrótce na naszej stronie podsumowanie całego sezonu w wykonaniu naszych seniorów oraz drużyn młodzieżowych.