Fatalna postawa seniorów

Wysokiej porażki w fatalnym stylu doznali nasi seniorzy. Lepszy okazał się zespół KS Błotnica, który wygrał aż 5-1. Do przerwy miejscowi prowadzili już 3-0, a bramki strzelali w ostatnich 15 minutach pierwszej części. Zespół z Błotnicy bezlitośnie wykorzystywał błędy naszego zespołu. Po przerwie mimo trzech bramek straty Młodzik dążył do strzelenia pierwszej bramki. Udało się dopiero w 75 minucie, po strzale z dystansu Michała Molgi. W ostatnich 10 minutach gospodarze jeszcze dwukrotnie punktowali naszą drużynę i ostatecznie wygrali wysoko 5-1. Naszemu zespołowi do końca rozgrywek pozostały do rozegrania jeszcze 4 spotkania. Najbliższe za tydzień na własnym boisku z Zodiakiem Sucha.

KS Błotnica - MŁODZIK RADOM 5-1 (3-0)

M. Molga 75` ; dla KS: 29`, 31`, 43` 81`, 89`

Skład: J. Kapka, K. Królikowski (50` J. Ulawski), M. Molga, K. Bugajski (50` F. Hebda), F. Janik, M. Grzegorczk (40` Ł. Glista), K. Pionka (60` J. Gliński), M. Hajduk (46` F. Pawłowicz), R. Jopek, S. Orchel ż, A. Kacprowicz