Młodzik 2006 wygrywa z Prochem Pionki

W dniu dzisiejszym w ramach 10 kolejki spotkań zmierzyliśmy swoje siły z drużyną Proch Pionki. Spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 2:1

Zdobycie trzech punktów nie przyszło nam łatwo, bowiem zwycięskiego gola zdobyliśmy niemal rzutem na taśmę. Można być zadowolonym z dzielnej i mądrej gry naszych zawodników, którzy w mgnieniu oka pokazują dobrą, a czasem nawet wspaniałą piłkę co tym bardziej motywuje ich do pracy. Chłopcy fantastycznie grali zespołowo, pewnie wymieniali podania i myśleli na boisku.

Nastroje naszej drużyny podbudowane były ubiegłotygodniowym wysokim zwycięstwem nad Bronią Radom, przez co przystąpiliśmy do meczu bardzo zmotywowani. Pierwsza połowa spotkania układa się pod nasze dyktando i mimo gry na terenie przeciwnika tworzyliśmy wiele okazji do zdobycia bramki. Pierwsza połowa kończy się przy stanie 1: 0 dla nas. Ponownie na drugą połowę wychodzimy z wielkim zapałem i świeżym duchem walki. Chwila nieuwagi i indywidualny błąd jednego z obrońców i remisujemy z Prochem Pionki 1:1. Mimo to chłopcy bombardują bramkę, strzelając w poprzeczkę, a w następnej w spojenie. W tak zwanym “miedzyczasie” rzut karny obronił Błażej Miturski!. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Bartek Sowiźrał.

Mecz wygraliśmy 2:1, a cała nasza drużyna po raz kolejny udowodniła, że kochają to co robią, że na boisku zostawiają serce, że są drużyną, że ciężka praca daje efekty. Brawo Drużyna!

Proch Pionki - Młodzik Radom 1:2 (0:1)
Bramki dla Młodzika: Sowiźrał, Wojciechowski