Młodzik 2006 wygrywa z Radomiakiem!

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy na wyjeździe 4 kolejkę I ligi okręgowej. Przeciwnikiem naszych chłopaków był Radomiak Radom. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 1: 0

Pierwsza połowa rozpoczęła się bardzo dobrze dla nas. Nasz zespół od razu zaatakował gości istworzyliśmy sobie kilka niezłych okazji. Po błędzie i gapiostwie obrońców Radomiaka, precyzyjnym strzałem w długi róg popisał się Bartek Sowizrał który umieścił piłkę w siatce. Dobrze funkcjonowały skrzydła oraz środek pola, który miał sporo przechwytów. W drugiej połowie na boisku przez długi czas nie działo się zbyt wiele, W środku pola toczyła się zażarta walka – jej było dużo. Niemniej jednak nasza drużyna wyglądała zdecydowanie lepiej niż przeciwnicy. Radomiak próbował, starał się, ale nasza defensywa był nie do sforsowania. Zauważyć trzeba że przeciwnicy oddali kilka strzałów nie groźnych na naszą bramkę (można policzyć na palcach jednej ręki) co potwierdza mocną stronę naszej obrony, pomimo zmian w naszym składzie, jakie przeprowadził trener. Brawo dla chłopaków za konsekwentną grę na każdej pozycji pomimo dużej presji ze strony rodziców drużyny przeciwnej - dali rade. Trzeba też pamiętać, że choć wynik jest ważny to w meczach naszych chłopaków są sprawy ważniejsze. Chłopcy mieli do zrealizowania określony plan i to robili. Poprawili zdecydowanie grę i utrzymywanie się przy piłce, Przed nami jeszcze kilka ciekawych i ciężkich meczy, które będą dla nas doskonałym źródłem nauki i możliwością pogłębiania doświadczeń.

Radomiak – Młodzik 0:1 (0:1)
bramka: B. Sowiźrał

Młodzik zagrał w składzie: Miturski - Karolak, Kapciak, Matuszewski, Kapusta - Tuzinek, Wielgus - Wojciechowski, Sowiźrał oraz Olszowiec, Ratyński, Kucharczyk, Kunert, Głowacki, Cichawa, Bilski, Jeżak, Popiel.