NIESAMOWITA końcówka seniorów ! Z 0-3 do 3-3 !

Niesamowity przebieg miał dzisiejszy mecz seniorów, którzy mierzyli się z dotychczasowym liderem - Mogielanką Mogielnica. Od początku to nasza drużyna ruszyła do ataku i nie pozwalała na wiele gościom. Mimo kilku stworzonych sytuacji nie udało się pokonać bramkarza rywali. W ostatnim fragmencie pierwszej części do roboty zabrali się przyjezdni, którzy kilkukrotnie zagroźli bramce strzerzonej przez Kacpra Lutka. Niestety, ale 5 minut przed przerwą Mogielanka wykorzystała "wielbąd" w defensywie Młodzika i wyszła na prowadzenie, którego nie oddała do przerwy.Niewiele na to wskazywało, ale 11 minut po zmianie stron goście podwyższyli prowadzenie po rzucie rożnym. Nasza drużyna cały czas jednak atakowała i grała dobre zawody, ale 8 minut przed końcem meczu było już 3-0. Wydawałoby się, że pewne 3 punkty pojadą do Mogielnicy. Wtedy wydarzyło się coś, co nawet na tym poziomie jest nieprawdopodobne. Szybko po tej bramce świetne zagranie Konrada Pionki wykorzystał Adrian Kacprowicz i było 1-3. Dwie minuty później z rzutu wolnego dośrodkowuje ten sam zawodnik, co asystował przy pierwszej bramce, a w zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Michał Molga. Młodzik przegrywał już tylko jedną bramką. Minutę przed końcem regulaminowego czasu kolejne dośrodkowanie Konrada Pionki, duże zamieszanie, piłkę przechwytuje bramkarz, ale tak szybko chciał wznowić grę, że kopnął w Michała Molgęi piłka wpadła do bramki ! 3-3 !! To nie był jednak koniec ! Totalnie zszokowani goście byli bliscy utraty choćby punktu. Młodzik miał jeszcze dwie świetne okazje i mógł nawet wygrać ten mecz ! Zakończył się on jednak remisem 3-3. Wielkie brawa dla naszych zawodników za wyjście ze stanu 0-3 na 3-3 w ostatnich 7 minutach meczu ! Zdecydowanie należał im się chociaż ten jednen punkt, bo z przebiegu meczu należy uznać, że byli lepszym zespołem.Jednak, żeby nie było tak słodko napewno jest wiele do poprawy, szczególnie w grze defensywnej. Za tydzień nasza drużyna pauzuje, więc kolejny rozegra dopiero za 2 tygodnie.

MŁODZIK RADOM - Mogielanka Mogielnica 3-3 (0-1)

A. Kacprowicz 83`, M. Molga 85`, 89` ; dla Mogielanki: 40`, 56`, 82`

Skład: K. Lutek, D. Kamionka (74` J. Ulawski), P. Ciba, D. Kalita (78` K. Bugajski), F. Janik ż, K. Pionka, M. Hajduk ż, M. Molga, Albert Wójcik (67` J. Gliński), R. Jopek (78` Alan Wójcik), A. Kacprowicz