Pewne zwycięstwo nad Mogielanką

W piątkowe przedpołudnie Młodzik Radom rozegrał kolejny mecz ligowy goszcząc na swoim terenie Mogielankę. Spotkanie nie było wielkim widowiskiem, mimo to nasi chłopcy pewnie zainkasowali 3 punkty. Do przerwy gra Młodzika mogła się podobać, było kilka efektownych akcji no i przede wszystkim 3 gole. Co prawda przy stanie 2:0 goście strzelili bramkę kontaktową po rzucie rożnym, jednak 5 minut później przewaga Młodzika została powiększona o kolejnego gola.

Druga połowa była mniej ciekawa. Gra była chaotyczna i rwana. Młodzik miał znaczną przewagę, jednak niewiele z niej wynikało. Dopiero w 70 minucie Kosior ustalił wynik meczu na 4:1.

Młodzik Radom – Mogielanka Mogielnica 4:1 (3:1)

Bramki dla Młodzika: Gliński (9 min. sam.), Hebda (15 min), Bujak (38 min.), Kosior (70 min.)

Bramka dla gości: 33 min.