Pozostaje niedosyt

W niedzielne przedpołudnie Młodzik 2006 przystąpił do 6 serii gier w ramach I ligi D2, przeciwnikiem był zespół Orlika Radom. Zawodnicy Janusza Pietrasika od pierwszych minut zaatakowali przeciwnika, czego efektem była szybko strzelona bramka - autorem Bartek Kłos. Nasi zawodnicy nie zdążyli się nacieszyć prowadzeniem, a Orlik oddał groźny strzał zakończony bramką - remis. Nie zbiło to naszych piłkarzy z tropu i szybko wyszli ponownie na prowadzenie za sprawą bramki Bartka Kapciaka. Młodzik nie odpuszczał i raz za razem szturmował bramkę przeciwnika, czego efektem była bramka Bartka Sowiźrała. Pierwsza połowa skończyła się prowadzeniem 3:1. Na drugą połowę nasi zawodnicy wyszli naładowani niczym "kabanosy" :) Liczbą strzałów na bramkę można by obdzielić kilka spotkań, niestety albo na straży bramki stał bramkarz albo piłka mijała bramkę.

Cieszy bardzo, ze chłopaki byli cierpliwi i nawet na chwilę nie odpuszczali a przy tym nie pozwalając przeciwnikom na zbyt wiele (2 celne strzały przeciwników - mówią wszystko). Brawo drużyna!

Orlik Radom - Młodzik Radom 2006 1:3 (1:3)
bramki dla Młodzika: 5' Kłos, 10' Kapciak, 28' Sowiźrał. dla Orlika: 6'