Seniorzy tracą zwycięstwo w końcówce

Drużyna seniorów w meczu 19. kolejki zmierzyła się z MKS Wyśmierzyce. Chwilę po rozpoczęciu meczu zerwał się duży wiatr i nastąpiło oberwanie chmury, co momentami utrudniało grę obydwu zespołom. Początek meczu był lepszy dla gospodarzy, którzy stworzyli sobie sytuacje do strzelenia gola, ale górą był bramkarz gości. Po przewadze Młodzika do głosu zaczęli dochodzić przyjezdni, którzy również stworzyli swoje sytuacje, które mogły zakończyć się strzeleniem gola. Do przerwy jednak bez bramek. Po zmianie stron obydwie drużyny dążyły do strzelenia gola, czego efektem były sytuacje bramkowe z obydwu stron. Kilkanaście minut po przerwie Konrad Pionka uderzył z rzutu wolnego z ok. 25-30 metrów. Piłka trafiła w rękę zawodnika stojącego w murze, a następnie wpadła do bramki. Sędzia jednak zbyt wcześnie użył gwizdka i odgwizdał rzut wolny za zagranie ręką. Parę minut później było już jednak 1-0. Świetne prostopadłe zagranie Patryka Krupy wykorzystał Adrian Kacprowicz. Jak już się wydawało, że Młodzik wygra to spotkanie, to dwie minuty przed końcem świetnym strzałem z dystansu popisał się zawodnik z Wyśmierzyc i doprowadził do remisu. Młodzik podzielił się więc punktami z MKS Wyśmierzyce i dalej pozostaje wiosną bez zwycięstwa. Za tydzień podopieczni trenera Łukasza Glisty zagrają na wyjeździe z wiceliderem - SKS Potworów.

MŁODZIK RADOM - MKS Wyśmierzyce 1-1 (0-0)

A. Kacprowicz 60` ; dla MKS: 88`

Skład: K. Lutek, M. Mazurek ż, D. Kalita ż, M. Molga, F. Janik ż (64` M. Firlej), A. Kacprowicz, M. Hajduk ż, K. Pionka, R. Jopek (83` M. Grzegorczyk) , S. Orchel (61` Albert Wójcik), P. Krupa (88` F. Hebda)