Ważne zwycięstwo Młodzika 2006

W dniu dzisiejszym w ramach 11 kolejki spotkań zmierzyliśmy się z Orlikiem Radom. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 1:0 naszych chłopaków.

Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo, pierwsza połowa to świetne parady naszego bramkarza Błażeja który kilka razy uchronił nas przed utratą gola.

W drugiej połowie zagraliśmy zdecydowanie lepiej pod każdym względem. Zmiany przeprowadzone przez trenera dały efekt w postaci strzelonej bramki przez Dawida Kucharczyka. Po prawej stronie szalał Miłosz który raz za razem rozrywał szczelną obronę Orlika. Lewa strona do dominacja naszego Dawida, który jeszcze nie pokazał wszystkiego na co go stać. Środek pola został zdominowany przez Dawida B. oraz Bartka K. i Szymona W. którzy nie pozwolił na organizowanie przez drużynę przeciwną ataków na naszą bramkę. Szczelna obrona kierowana przez naszego kapitana Dominika M. oraz Błażeja O. dała spokój naszemu bramkarzowi który w drugiej połowie nie miał co robić. Nie zapominamy o grze naszego ataku w składzie Rafał T. i Oliwier W. którzy jako pierwsi obrońcy nie pozwalali na tworzenie akcji od bramki. Przede wszystkim byliśmy drużyną, w której wszyscy z ogromną wolą walki i zaangażowaniem pracowali w jednym celu jakim było strzelenie bramki. W sumie zagraliśmy dobre spotkanie, a chłopaki zostawili w nim mnóstwo zdrowia.

W następnej kolejce zmierzymy się na wyjeździe z Beniaminkiem Radom , na który serdecznie zapraszamy.