Ale zwycięstwo Młodzika 2003 !

Dzisiejszy mecz rozpoczął się od dużej przewagi zespołu z Warszawy. Goście grali lepiej, wydawali się zespołem dojrzalszym, lepiej zorganizowanym. Nasi popełniali błędy w obronie, często tracili piłkę w środku boiska. W 20 minucie było 2:0 dla przyjezdnych, a mogło być 3:0, bo Drukarz nie wykorzystał rzutu karnego. Akcja po której Oskar Miturski ( wrócił po kilkutygodniowej przerwie) strzelił bramkę na 1:2 odwróciła losy meczu. Za chwilę było 2:2. Nasza drużyna zaczęła grać agresywniej, skuteczniej, z wiarą w lepszy wynik. W drugiej połowie Drukarz usilnie dążył do zdobycia zwycięskiej bramki, ale Młodzik wyprowadzał bardzo groźne kontry. Oskar Kucharczyk znakomicie zachował się po rzutach rożnych i dwa razy po uderzeniu głową umieścił piłkę w siatce. Gospodarze pokazali bardzo duże możliwości w grze ofensywnej i dali dużo radości swoim kibicom. Oby tak dalej !

MŁODZIK RADOM– Drukarz Warszawa 4-2 (2-2)

O. Miturski 28`, 29`, O. Kucharczyk 60`, 66` ; dla Drukarza 9`, 20`

Skład: W. Janik, P. Gałczyński, O. Kucharczyk, K. Piorun, F. Chyra, B. Karpiński, A. Rogowski, K. Kalita, J. Bujek, M. Prusiński, K. Żyła oraz E. Wójcicki, B. Janas, B. Pająk, J. Kolasa, I. Czarnecki, S. Dryja, O. Miturski