Wysokie zwycięstwo seniorów [ZDJĘCIA]

Nie było niespodzianki w spotkaniu seniorów Młodzika z outsiderem tabeli – Sadownikiem Błędów. Nasza drużyna wygrała 6-2. Już do przerwy było 4-0 i zapowiadało się, że po przerwie nasi zawodnicy dołożą kolejne trafienia. Wysokie prowadzenie uśpiło jednak czujność podopiecznych trenera Łukasza Glisty, którzy pozwolili sobie na stratę dwóch goli. Przez chwilę zrobiło się nerwowo, ale dwa kolejne gole naszej drużyny uspokoiły sytuację i 3 punkty zostały w Radomiu. Za tydzień nasz zespół uda się na wyjazdowy mecz z Chojniakiem Wieniawa.

MŁODZIK RADOM – Sadownik Błędów 6-2 (4-0)

K. Pionka 2`, M. Szczepanik 13`, 78` , A. Wójcik 17`, F. Janik 25`, 81` ; dla gości: 55`, 69`

Skład: A. Dobosz (80` K. Lutek), D. Kamionka, M. Molga, A. Woźniak, F. Janik, M. Opałka (46` M. Grzegorczyk), K. Pionka, A. Kacprowicz, A. Wójcik, S. Orchel ż (75` Ł. Glista), M. Szczepanik